Новобудови м.Одеса

206 Об’єктів Переглянути весь cписок

Всі новобудови Одеси - ми підібрали для Вас 206 ЖК від забудовників. Ціни на новобудови в Одесі починаються від 11000 грн/м2. У каталозі представлені житлові комплекси всіх класів - починаючи від економ і комфорт класу, закінчуючи елітними новобудовами. Перед покупкою квартири рекомендуємо Вам ознайомитися з місцем розташування об'єкта на карті і переглянути подібні пропозиції. Підібрати квартиру Вам також допоможуть фотографії, описи, відгуки та відео про новобудови. Ми не ріелтори! Купити квартиру Ви можете безпосередньо у забудовника на його офіційному сайті. ВсеНовостройки лише пропонує Вам підібрати найбільш вигідне і цікаву пропозицію. Всі ціни вказані зі слів відділу продажів. Актуальні ціни Ви зможете завжди уточнити на сайті або за телефоном у менеджерів.


Все Новостройки Одессы

Зведення новобудов від забудовників в Одесі набуває велику популярність серед одеситів і серед інвесторів з інших міст і навіть країн. Незважаючи на світову кризу, в Південній Пальмірі з'являється все більше різних житлових комплексів, як і в центрі, так і на його околицях. Головним важелем для купівлі житлового приміщення, є розташування, близькість до берега, ну і звичайно вартість приморської нерухомості. В таких заголовках постараємося докладно розглянути головні складові придбання житла в новобудові.

Транспортна доступність Одеси

Придбати квартиру, означає - добре подумати в якій з районів вкласти інвестиції. Місто має статус курортного, але крім того, ніхто не відміняв ділову та бізнес життя. Краще всього, транспортна доступність розвинена в Приморському районі, в серці курортної “Перлини”. По всій окружності курсують автобуси і маршрутні таксі, так само прокладені тролейбусні шляхи. На жаль, тут не існує ліній метрополітену, що значно знизило високий бал пробок. Звичайно, рекомендуємо придбати новобудову від будівельника в центрі, але якщо у Вас є власний транспорт, то не біда, якщо вкласти інвестиції в тихий і спокійний Малиновський.

Інфраструктура біля житлових комплексів

Купити квартиру на півдні України, можна в 4 районах:

 • Приморський і Київський - дві найбільш елітних і дорогих місцевості, де розташовані кращі школи і садки, вищі УЗ, наявність безпосередній близькість до берега моря, кращих ресторанах і кафе. Приморський так само славиться архітектурою і культурним життям старої “Перлини біля моря”. Тільки в цій частині можна купити житло еліт-і бізнес-класу.
 • Малиновський - тут розташовані історичні пам'ятки архітектури, так само є навчальні заклади, і велика кількість торгових центрів, спа-салонів, тренажерних залів.
 • Суворовський - ця частина міста вважається самою бюджетною в плані покупки нерухомості. Особливих відмінностей в інфраструктурі тут немає, але зупинок громадського транспорту, магазинів, аптек та банків тут теж вистачає.

Вибираючи житлову нерухомість, рекомендуємо придивитися до центральної частини, де вирує активна і ділове життя, де забудовники будують найкращі та найякісніші новобудови.

Екологія р. Одеса

Високий рівень забруднення властивий кожному з мегаполісів. Але є частині, де досить густо насаджували зелені зони та екологічний рівень повітря не такий вже страшний. Знову мова піде про елітних і дорогих місцевостях, де існує більше 40 скверів, велика кількість парків і звичайно ж морський бриз з берега. Суворовський район вважається одним із найбільш забруднених, так як тут зазначається промислова діяльність, багато підприємств із шкідливими викидами, технічний транспорт, зовсім не озеленена спальна зона.

Плюси і мінуси покупки новобудов в Одесі

Одним з найголовніших плюсів, покупки квартири в житловому комплексі Південної столиці вважається:

 • берегова, морська лінія
 • туристична зона
 • культурна столиця Півдня
 • помірні ціни на житло

Мінуси:

 • забруднене повітря
 • пробки

Ціни на новобудови в Одесі

Місто-герой, мало чим відрізняється в побудові цін на нерухомість від інших мегаполісів. Тут теж діє правило “Чим ближче новобудова до центру, тим дорожче”. Але є одна відмінність: цінуються ті житлові комплекси, які розташовані близько до моря.

 • Дорогим і еліт-класу вважаються: Французький бульвар, Аркадія, Великий фонтан. Тут ціни на квартири починаються від - 30000 грн/м2.
 • Середній рівень (комфорт) - так само можна знайти в Київському, але якість забудови може відрізняться - ціни від - 21000 грн/м2
 • Будівельники пропонують і економ-класу, ціни від - 10000 грн/м2.