Новобудови в Залізничному районі м.Львів

26 Об’єктів Переглянути весь cписок

Всі новобудови Залізничного району м.Львова - ми підібрали для Вас 26 ЖК від забудовників. Ціни на новобудови Залізничному районі Львові починаються від 11900 грн/м2. У каталозі представлені житлові комплекси всіх класів - починаючи від економ і комфорт класу, закінчуючи елітними новобудовами. Перед покупкою квартири рекомендуємо Вам ознайомитися з місцем розташування об'єкта на карті і переглянути подібні пропозиції. Підібрати квартиру Вам також допоможуть фотографії, описи, відгуки та відео про новобудови. Ми не ріелтори! Купити квартиру Ви можете безпосередньо у забудовника на його офіційному сайті. ВсеНовостройки лише пропонує Вам підібрати найбільш вигідне і цікаву пропозицію. Всі ціни вказані зі слів відділу продажів. Актуальні ціни Ви зможете завжди уточнити на сайті або за телефоном у менеджерів.


Все Новостройки в Железнодорожном районе г.Львов

Як видно з назви, адміністративний район столиці Галичини розташувався в трикутнику головних залізниць заходу України. Нечисленні новобудови Залізничного району р. Львова, навпаки, тяжіють до центральної частини міста, автомобільних магістралях Е40, М10.

Сформована інфраструктура, побутові зручності, під'їзд міського транспорту характерні для мікрорайонів Левандівка, Рясне 2, Білогорща, Рудно, Сигновка, куди проведені тролейбусні маршрути(№№ 7, 12, 3, 10), лінії маршрутних таксі. Значні території заборонені для будівництва, зайняті під промислові зони, служби залізниці.

Райони економічною забудови

Бюджетні квартири в новобудовах Залізничного району р. Львова становлять більшість пропонованого будівельниками асортименту. Економічна забудова проводиться по вулицях Каховської, Патона, Скнилівської, Роксоляни, Немирівської, Озерній, Широкою. Прикладом забудови може бути чотириповерховий будинок по вул. Немирівській.

Окремо стояча будівля відрізняється оригінальною архітектурою європейського типу, керамічною цеглою стін, пінопластовим утеплювачем, індивідуальним опаленням. Купити квартиру в новобудові можна за 1440000 грн. (чотири кімнати, 110 кв.м). До переваг розташування можна віднести близькі магазини, торговий центр, ринок, кінотеатр, парк, озеро, зупинки кількох маршруток.

Затребувані локації житла

Найбільшим попитом львів'ян користуються новобудови Залізничного району р. Львова від забудовників, що примикають до центральної частини, вулицями Бортнянського, Ярослава Мудрого, братів Михновских, Квітки – Основ'яненка, Вернигори, Декарта. ЖК «Едгар Дега», «Велика Британія», «Княжий» пропонують житлоплощу за цінами квадратного метра в 18700 – 21000 гривень.

До переваг бізнес-класу у львівському виконанні відносяться європейські, індивідуальні планування, можливість дворівневого розташування, своєрідна архітектура, зручні транспортні під'їзди.

Рекомендовані об’єкти

4 Объекта Продивитися весь список
 • ЖК "Dolce Vita" (Дольче Вита)

  Львів

  Сдача- 2018

  Залізничний

  Тип постройки- Монолитно-Каркасный
  Конатность 1,2
  від 11900 грн
 • ЖК "Веселка"

  Львів

  Сдача- 2016

  Залізничний

  Тип постройки- Монолитная
  Конатность 1,2,3
  від 12500 грн
 • ЖК "Kvartal Praud"

  Львів

  Сдача- 2016

  Залізничний

  Тип постройки- Монолитная
  Конатность 1,2,3,4
  від 22000 грн
 • ЖК "Семицвет"

  Львів

  Сдача-

  Залізничний

  Тип постройки- Монолитная
  Конатность 1,2,3
  від 13000 грн