Новобудови в Сихівському районі м.Львів

59 Об’єктів Переглянути весь cписок

Всі новобудови Сихівського району м.Львова - ми підібрали для Вас 59 ЖК від забудовників. Ціни на новобудови Сихівському районі Львові починаються від 10570 грн/м2. У каталозі представлені житлові комплекси всіх класів - починаючи від економ і комфорт класу, закінчуючи елітними новобудовами. Перед покупкою квартири рекомендуємо Вам ознайомитися з місцем розташування об'єкта на карті і переглянути подібні пропозиції. Підібрати квартиру Вам також допоможуть фотографії, описи, відгуки та відео про новобудови. Ми не ріелтори! Купити квартиру Ви можете безпосередньо у забудовника на його офіційному сайті. ВсеНовостройки лише пропонує Вам підібрати найбільш вигідне і цікаву пропозицію. Всі ціни вказані зі слів відділу продажів. Актуальні ціни Ви зможете завжди уточнити на сайті або за телефоном у менеджерів.


Все Новостройки в Сыховском районе г.Львов

Молодий район Львова, отримав назву за великим історичного поселення Сихів, розташованому на південному заході нинішнього міста, включає в свої кордони такі місцевості як Новий Львів, Козельники, Пасіки, Пирогівка, Персенківка, Снопков. Новобудови Сихівського району р. Львова рівномірно розташовуються по всій площі забудови.

До мікрорайонів Сихова, Персенківки, Козельников, Пасіки прокладені тролейбусні лінії (тролейбус №25), ходять численні маршрутки. У львів'ян кращими вважаються квартири в новобудовах Сихівського району р. Львова поблизу парків «Зубра», «Залізна вода», «Снопківський», «Стрийський», «Погулянка».

Житло бізнес-класу

Практично вся територія забезпечена розвиненою інфраструктурою, для кварталів покращеної забудови передбачаються власні зручності, розташовані всередині двору, локації.

Житло бізнес-класу будується по вулицях Манастирського, Пасічній, Бережанської, Скорыны, Демнянський, Антонича, Луганській. Типовим прикладом будівництва може бути ЖК «Гетьманський». Десятиповерховий будинок монолітно-каркасної конструкції покращено цегляними стінами, простінками. Зимовий комфорт забезпечується утепленням мінеральною ватою, пінопластом, індивідуальним пристроєм опалення.

Купити квартиру в новобудові можна за цінами від 508000 до 992000 гривень. В будівлі передбачено три види планувань – однокімнатні, двокімнатні, дворівневі квартири (42 – 82 кв. м.).

Дещо дорожче продаються новобудови Сихівського району р. Львова від забудовників, розташовані поблизу центру, по вулицях Врубеля, Радості, Кам'янецької. У них ціна квадратного метра піднімається до 18900 – 21000 грн. У безпосередній близькості від споруджуваних будинків розміщуються поліклініки, школи, торгівельні комплекси, ресторани, спортивні майданчики, стадіони, ринки.

До переваг бізнес-класу у виконанні львівських будівельників можна віднести європейську архітектуру, індивідуальні планування, висока якість робіт, можливість дворівневого розташування, зручні транспортні під'їзди.

Рекомендовані об’єкти

3 Объекта Продивитися весь список