Новобудови в Галицькому районі м.Львів

23 Об’єкта Переглянути весь cписок

Всі новобудови Галицького району м.Львова - ми підібрали для Вас 23 ЖК від забудовників. Ціни на новобудови Галицькому районі Львові починаються від 15000 грн/м2. У каталозі представлені житлові комплекси всіх класів - починаючи від економ і комфорт класу, закінчуючи елітними новобудовами. Перед покупкою квартири рекомендуємо Вам ознайомитися з місцем розташування об'єкта на карті і переглянути подібні пропозиції. Підібрати квартиру Вам також допоможуть фотографії, описи, відгуки та відео про новобудови. Ми не ріелтори! Купити квартиру Ви можете безпосередньо у забудовника на його офіційному сайті. ВсеНовостройки лише пропонує Вам підібрати найбільш вигідне і цікаву пропозицію. Всі ціни вказані зі слів відділу продажів. Актуальні ціни Ви зможете завжди уточнити на сайті або за телефоном у менеджерів.


Все Новостройки в Галицком районе г.Львов

Нечисленні новобудови Галицького району р. Львова, знаходяться в центрі історичної частини міста, лімітовані обмеженнями адміністративного, фінансового, законодавчого плану. Щільна забудова, багато будинків, що належать до культурної, архітектурної спадщини, змушують будівельників ставитися до нового будівництва з підвищеною відповідальністю.

Будівництво висотних споруд руйнує архітектурний вигляд столиці Галичини, тому багатоповерхових (вище семи поверхів) будинків практично не будується. Малоповерхові споруди автоматично збільшують вартість житла. Новобудови Галицького району р. Львова від забудовників тяжіють до околиць центру, межують з Лычаковским, Франківською, Шевченківським районами по вулицях Кольберга, Пекарській, Дмитра Вітовського, Шептицьких, Балабана.

Житло бізнес-класу

Купити квартиру в новобудові центру дешевше, ніж за 900000 грн. навряд чи можливо, якщо не інвестувати гроші на ранніх стадіях забудови. Висока вартість квартири в новобудовах Галицького району р. Львова компенсується численними вигодами.

Переважна більшість будинків будується з високою якістю, на монолітно-залізобетонних каркасах з цегляним заповненням стін. Всі будови відрізняються архітектурною своєрідністю, стилізовані під старольвовские зразки з мансардними поверхами, декоративними пічними трубами, кованими металевими елементами.

Одночасно дотримуються європейські стандарти містобудування: поліпшені дерев'яні вікна, просторі лоджії, індивідуальне опалення, сучасні планування. Організації дворового простору забудовники (в основному, девелоперські компанії) приділяють особливу увагу. Обов'язково озеленення дворів, збереження існуючих насаджень, влаштування дитячих куточків, зон відпочинку, упорядкованих (часто – підземних) паркінгів.

Рекомендовані об’єкти

1 Объект Продивитися весь список
 • ЖК Струмок

  Львів

  Сдача- 2018

  Галицький

  Тип постройки- Монолитно-Каркасный
  від 15990 грн