Новобудови в Франківському районі м.Львів

58 Об’єктів Переглянути весь cписок

Всі новобудови Франківського району м.Львова - ми підібрали для Вас 58 ЖК від забудовників. Ціни на новобудови Франківському районі Львові починаються від 11890 грн/м2. У каталозі представлені житлові комплекси всіх класів - починаючи від економ і комфорт класу, закінчуючи елітними новобудовами. Перед покупкою квартири рекомендуємо Вам ознайомитися з місцем розташування об'єкта на карті і переглянути подібні пропозиції. Підібрати квартиру Вам також допоможуть фотографії, описи, відгуки та відео про новобудови. Ми не ріелтори! Купити квартиру Ви можете безпосередньо у забудовника на його офіційному сайті. ВсеНовостройки лише пропонує Вам підібрати найбільш вигідне і цікаву пропозицію. Всі ціни вказані зі слів відділу продажів. Актуальні ціни Ви зможете завжди уточнити на сайті або за телефоном у менеджерів.


Все Новостройки в Франковском районе г.Львов

Безпосередньо наближені до центру міста новобудови Франківського району р. Львова користуються підвищеним попитом. Колишні сільські території Нового Світу, Кульпаркова, Боднаровки давно влилися в усталену міську інфраструктуру, добре забезпечені транспортом, що проходять по головних автомагістралях – вулицях Городоцькій, Стрийської, Любінській, аж до Кільцевої автодороги. Великі львівські парки «Горіховий гай», «Студентський», «Боднарівка» забезпечують чисте повітря, сприятливу екологічну обстановку.

Регіони бюджетної забудови

До місцевостям економічною забудови належать ближні до кільцевої автодорозі вулиці Наукова, Василя Симоненка, Тролейбусна, Трускавецька, Івана Рубчака. Купити квартиру в новобудові пропонують ЖК «Ренуар», «Набережний квартал», «Прізвище», «Львівська мрія». Як правило, висотні комплекси (9-12 поверхів) забезпечені автономним опаленням, поліпшеною теплоізоляцією, сучасними плануваннями (великі кухні, лоджії, студійне розташування).

Ціна квартири в новобудовах Франківського району р. Львова бюджетного класу становить 441000 – 672000 грн (однокімнатні, двокімнатні планування). Дорожче за вартістю нечисленні новобудови Франківського району р. Львова від забудовників, що відносяться до елітного, преміальному класами.

Кращі локації

Львів'яни вважають кращими варіанти близького розташування до історичної частини міста, новобудови по вулицях Здоров'я, Героїв УПА, Гіпсової, Лукаша, академіка Сахарова, княгині Ольги, Ревуцького, Володимира Великого.

Менеджери ЖК бізнес-класу «Ван Гог», «Паркове», «Ювелірний», «Добра оселя» пропонують житло за цінами 19800 – 21500 грн. (за квадратний метр). Перевагами поліпшеної житла стають квартальна забудова (обгороджена територія, власна інфраструктура, благоустрій), близькість до транспорту, зеленим зонам.

Рекомендовані об’єкти

2 Объекта Продивитися весь список