Новобудови в Печерському районі м.Київ

67 Об’єктів Переглянути весь cписок

Всі новобудови Печерського району м.Києва - ми підібрали для Вас 67 ЖК від забудовників. Ціни на новобудови Печерському районі Києві починаються від 22800 грн/м2. У каталозі представлені житлові комплекси всіх класів - починаючи від економ і комфорт класу, закінчуючи елітними новобудовами. Перед покупкою квартири рекомендуємо Вам ознайомитися з місцем розташування об'єкта на карті і переглянути подібні пропозиції. Підібрати квартиру Вам також допоможуть фотографії, описи, відгуки та відео про новобудови. Ми не ріелтори! Купити квартиру Ви можете безпосередньо у забудовника на його офіційному сайті. ВсеНовостройки лише пропонує Вам підібрати найбільш вигідне і цікаву пропозицію. Всі ціни вказані зі слів відділу продажів. Актуальні ціни Ви зможете завжди уточнити на сайті або за телефоном у менеджерів.


Все Новостройки в Печерском районе г.Киев

Зведення новобудов на Печерську - це елітні і дорогі пропозиції житла. Не багато хто може дозволити собі купити квартиру в цьому районі Києва. Дороге житло тут відповідає якості, комфорту і статусності. Забудовники пропонують новітні будівельні матеріали, архітектурні і дизайнерські рішення. Слід детально розібрати переваги найдорожчого куточка в столиці.

Транспортна доступність Печерського району м. Київ

Немає нічого важливішого, ніж транспортна доступність, для жителя столиці. Так от, саме на Печеске, ця галузь налагоджена добре. 10 станцій метрополітену розташовані в межах Печерського району. Так само, ця місцевість відділяється гарною транспортною розв'язкою. Якщо мешканці цієї ділянки міста не володіють власним транспортом, що практично нереально, то пересуватися по місту зовсім не складно, завдяки зупинок громадського транспорту і метрополітену.

Інфраструктура біля житлових комплексів

Хто може похвалитися найбільш розвиненою інфраструктурою, так це Печерський район Києва. Тут зосереджені кращі ресторани і кафе, супермаркети, розважальні центри, елітні бутіки, церкви, школи та садочки. Так само, варто звернути увагу на те, якщо Ви купите квартиру від забудовника ЖК Печерська, то станете володарем власної зоною потреб, в межах житлового комплексу. Забудовники надають спа-салони, салони краси, банківські установи та навіть дитячі сади на території новобудови.

Екологія Печерського району

Однозначно, столиця не відділяється високим екологічним рівнем, але все ж можна виділити деякі місця, де повітрям дихати приємніше, де будуються нові ЖК. Серед таких місць у Києві, виділяється найбільш затребувана і дорога місцевість. Тут немає промислових підприємств, а є кілька паркових зон. Одним з мінусів в екологічному питанні є велике скупчення автотранспорту.

Плюси і мінуси покупки новобудов на Печерську

Плюси:

 • елітні ЖК
 • транспортні розв'язки
 • велика к-ть станцій метро
 • різноманітні пропозиції новобудов від забудовника
 • розвинена інфраструктура біля житлових комплексів
 • чисте повітря
 • культурна частина міста

Мінуси:

 • високі ціни на квартири

Ціни на новобудови в Печерському районі

 • ЖК економ-клас - від 23000 грн/м2
 • середній, комфорт-клас - від 40000 грн/м2
 • премміум, бізнес, вищий-клас - від 650000 грн/м2.