ЖК Світанок-1 в м.Запоріжжя

Все продано
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

Відчуйте себе аристократом, придбавши квартиру в ЖК Світанок-1. Мальовничий вид з панорамних вікон додасть вашій квартирі затишку, а дворівневий пентхаус дозволить відчути себе на вершині блаженства.

Місцерозташування ЖК

Новобудова Світанок-1 будується Запорізьким будівельним комбінатом в Комунарському районі Запоріжжя. У будинку 11 поверхів і 5 секцій. На даний момент здані секції 5а, 5б, 5г. Ведеться фасадна обробка секції 5в (1 секція), а секції 5в №2 і №3 повинні бути здані в експлуатацію в 4 кварталі 2015 року.

Планування та ціни

З вікон пентхаусів відкривається мальовничий вид. На другому поверсі пентхауса розташовані величезні панорамні вікна, з яких видно широку річку Дніпро.

Інфраструктура та транспортна доступність

Житловий комплекс розташовується при в'їзді на Південний мікрорайон міста Запоріжжя. Це забезпечує відмінну транспортну доступність. У 5 хвилинах їзди розташований залізничний вокзал Запоріжжя. В районі добре розвинута інфраструктура: поруч є торгові центри, ринок, кафе та салони краси, що дозволяє не виїжджати в місто без необхідності.

Плюси і мінуси покупки квартири

До переваг покупки житла в цьому житловому комплексі можна віднести зручне розташування, яке забезпечує швидкий доступ до всіх ключових точках Запоріжжя, а також можливість насолоджуватися життям в пентхаусі, яких в Запоріжжі побудовано дуже мало. До недоліків покупки квартири в житловому комплексі можна зарахувати те, що на даний момент в будинку можна придбати лише пентхауси.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Світанок-1 на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Схожі об’єкти по ціні