ЖК Олександрівський 1 в м.Запоріжжя

Від забудовника CBS
Все продано
Забудовник - CBS
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

ЖК Набережний квартал - це комплекс багатоповерхових будинків з квартирами економ-класу, сучасної і суворої архітектурою для людей різного рівня доходу. Забудовник реалізує проекти по всій Україні у 19 областях.

Місцерозташування ЖК

Новобудова «Набережний квартал» знаходиться в Жовтневому районі Запоріжжя і має вигідне і зручне розташування в центрі міста.

Планування та ціни

Будинки ЖК виконані з використанням цегляної технікою будівництва, а їх стіни утеплені мінеральною ватою та пінопластом. Всі матеріали міцні, довговічні і високої якості. Також в будинках автономне опалення: в кожній квартирі є котел. У даному комплексі 5 двенадцатиэтажных будинків. Загальна кількість квартир - 456. Завершення будівельних робіт планується на четвертий квартал 2015 року. Але перша черга покупки квартир готова в третьому кварталі 2015 року. Типи квартир Набережного кварталу: однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні. Всі комфортабельне житло, має помірну площа і достатня кількість простору.

Інфраструктура та транспортна доступність

Оскільки цей житловий комплекс розташований у відмінному місці з розвинутою інфраструктурою. Недалеко від ЖК є транспортні зупинки (маршруток, трамваїв, тролейбусів). Для власників автомобілів передбачено наявність гаражів та паркування. Поруч є автозаправки і СТО. У районі багато дитячих садків, центрів раннього дитячого розвитку, шкіл. Також є обладнана дитячий і спортивний майданчики. Близько розташований Малий ринок, ТРК "Аврора", гіпермаркет "Ашан", "Епіцентр", а також інші магазини, супермаркети, аптеки, салони краси, відділення банків, "Укрпошти" і "Нової Пошти". Для дозвілля можна знайти розважальні центри та кафе. В районі є парки і зелена зона. Якщо пройти хвилин 20 в бік Набережної магістралі, вихід до Дніпра і місцевий пляж.

Плюси і мінуси покупки квартиры 

Плюси - це відмінна інфраструктура, доступна вартість, хороший район, центр міста. Мінуси - очікування заселення, тому що будівельні роботи на завершальному етапі. Також деяких людей може збентежити район розташування ЖК, так як в місті не зовсім сприятлива екологічна ситуація.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Олександрівський 1 на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Схожі об’єкти по ціні