ЖК Бородино в м.Запоріжжя

Від забудовника Арсенал резерв
від 17650 грн
Забудовник - Арсенал резерв
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

Якщо ви звикли до комфорту і розкоші, то ЖК «Бородіно» - це якраз те, що вам потрібно. Робота над цим комплексом триває вже кілька років, і будівельники не збираються зупинятися на досягнутому – є плани збільшити кількість будинків. Архітектори і робочі зробили все можливе для того, щоб житловий комплекс вигідно виділявся серед інших будівель. Унікальна архітектура, просторі кімнати, комфортні умови проживання – далеко не повний список переваг цих новобудов.

Місцерозташування ЖК

Новобудова «Бородіно» знаходиться в Ленінському районі на вулиці Дніпровські пороги. Це не єдиний будинок, який займає тільки один адреса – тут ви побачите кілька комфортабельних будинків, повністю готових для проживання. Прийнявши рішення купити квартиру в цьому комплексі, ви зможете швидко дістатися в будь-яку точку міста за лічені хвилини.

Планування та ціни

Житловий комплекс налічує сім будинків, в кожному з яких розташовуються квартири різної квадратури (від однієї до шести кімнат). Залежно від своїх вимог і уподобань ви можете вибрати житло будь-якої площі. Кожна квартира має індивідуальну систему опалення, завдяки чому ви можете бути впевнені, що температура у вашій оселі буде залежати тільки від вас. 

Інфраструктура та транспортна доступність

Мешканці цього комплексу забезпечені всім, що необхідно для комфортного життя. Недалеко від будинку знаходяться фітнес-центр, салон краси, цілодобовий магазин, дитячий майданчик, аптека. Таким чином, ви проживаєте в тиші і спокої, але не відірвані від нормального життя. Крім цього, існує ціла система для обслуговування людей, які купили тут квартири від забудовника. Спеціально навчені люди прибирають територію комплексу, що обслуговують комунікацію і охороняють вас вдень і вночі. Поблизу будинків розташовані гаражі та гостьовий паркінг, завдяки чому не буде виникати проблем, де поставити автомобіль.

Плюси і мінуси покупки квартири

Спокійне життя – це те, про що мріють багато. Якщо ви хочете жити в комфорті, то покупка квартири в цьому комплексі – це ідеальне рішення. Вам буде приємно щодня повертатися сюди після роботи і навчання для повноцінного відпочинку. Крім цього, мешканці цих будинків завжди відчувають себе в повній безпеці.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Бородино на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

  • Запоріжжя

  • Дніпровський

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-В експлуатації
  від 16500 грн
  • Запоріжжя

  • Дніпровський

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-В експлуатації
  від 7920 грн
  • Запоріжжя

  • Дніпровський

  Тип побудови-
  Сдача-В експлуатації
  від 26450 грн
  • Запоріжжя

  • Дніпровський

  Тип побудови-Моно-Каркаcний
  Сдача-В експлуатації
  від 13700 грн

Схожі об’єкти по ціні

  • Запоріжжя

  • Дніпровський

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-В експлуатації
  від 16500 грн