ЖК по вул. Новокузнецька, 74-75 в м.Запоріжжя

Все продано
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

ЖК на Новокузнецькій вулиці, дарує вам прекрасну можливість стати жителем дивно прекрасного і сучасного будинку, який стане місцем, в яке вам захочеться повертатися знову і знову.

Місцерозташування ЖК

Новобудова на вулиці Новокузнецька зводиться в Комунарському районі. Місце розташування будинку зручно, адже поруч є Набережна автомагістраль та прекрасна транспортна розв'язка, завдяки чому можна досить швидко доїхати до центру Запоріжжя.

Планування та ціни

У будинку по вулиці Новокузнецькій сучасна і просторе планування квартир, високі триметрові стелі. Сам будинок 16-поверховий. Ціни за квадратний метр квартири в будинку від забудовника встановлені в рамках «економ» варіанти. Купити квартиру тут зможуть навіть люди з не дуже високим заробітком. Технологія будівництва будинку - монолітно-каркасна.

Інфраструктура та транспортна доступність

Біля новобудови знаходяться дитячий садок, школа, а також різні види магазинів. Якщо пройтися кілька хвилин, можна побачити річку Дніпро.

Плюси і мінуси покупки квартири

Житловий комплекс по вулиці Новокузнецькій має свій плюс, адже він розташований в зеленій зоні міста Запоріжжя. Недоліком покупки квартири в будинку на Новокузнецькій вулиці є деяка віддаленість від центру міста.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. Новокузнецька, 74-75 на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Схожі об’єкти по ціні