ЖК по вул. Краснова, 8 в м.Запоріжжя

Від забудовника Інвест-М 2007
Продажи заморожено
Забудовник - Інвест-М 2007
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

Новобудова на вулиці Краснова економ-класу – те, про що мріють багато за помірні гроші! Сучасний двосекційний будинок в затишному районі міста подарує вам домашній затишок і комфорт, а ціни приємно здивують.

Місцерозташування ЖК

ЖК на Краснова зведений в Шевченківському районі міста Запоріжжя. Двосекційний п'ятиповерховий будинок вже зданий в експлуатацію. Купити квартиру за досить прийнятну суму, яка представлена від забудовника, можна вже сьогодні.

Планування та ціни

Будинок на Краснова володіє просторою і затишною плануванням квартир, стелями на 2,8 метрів, побудований з цегли, а також утеплений пінопластом. У будинку є своя котельня. Ціни на квартири закріпилися на рівні «економ» класу. Придбати квартиру на даний момент можна в одній з двох секцій новобудови.

Інфраструктура та транспортна доступність

Біля будинку є сучасний гостьовий паркінг. Поруч присутні зупинки громадського транспорту, продуктові магазини, школа. Неподалік від будинку розташована магістраль «Харків-Сімферополь», яка є дорогою всеукраїнського масштабу. Доїхати в центр Запоріжжя можна всього за кілька хвилин.

Плюси і мінуси покупки квартири

До плюсів купівлі квартири можна віднести невисоку ціну за квадратний метр у цій новобудові, а також озеленений, тихий і комфортний для сімейного проживання район. Житловий комплекс має один недолік – він знаходиться в спальному районі Запоріжжя, що робить шлях у центр міста більш довгим.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. Краснова, 8 на карті