ЖК по вул. Автозаводська, 48 в м.Запоріжжя

Все продано
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

Новобудова по вул. Вернадського, 48 вдало поєднує в собі цікаву архітектуру і усталені традиції будівництва. Майстри зробили все для того, щоб ваше життя в цьому будинку була щасливою і комфортною.

Місцерозташування ЖК

ЖК по вул. Вернадського, 48 знаходиться в Комунарському районі Запоріжжя. Це далеко не центр міста, зате тут ви зможете відпочити від щоденної суєти і набратися сил перед наступним робочим днем. Зручна транспортна розв'язка дозволяє вам не витрачати багато часу на дорогу до роботи або навчання.

Планування та ціни

Житловий комплекс складається з єдиного будинку, в якому знаходиться дев'яносто п'ять квартир. Площа приміщень дозволяє вам обладнати їх по вашому розсуду. Це будинок економ-класу, тому купити квартиру тут може будь-яка людина з середнім рівнем доходу.

Інфраструктура та транспортна доступність

Не переживайте про те, що будете довго добиратися до магазину або ваша дитина не зможе зайняти себе нічим. Недалеко від будинку розташовані супермаркети, навчальні заклади, парки та спортивні майданчики. Якщо ж вам потрібно буде поїхати в інший район Запоріжжя, то дорога не займе у вас багато часу.

Плюси і мінуси покупки квартири

Зручна транспортна розв'язка, розвинена інфраструктура і прийнятні ціни роблять покупку квартири від забудовника у цьому комплексі привабливим рішенням для багатьох запорожців. Деяким людям може не сподобатися віддалене розташування від центру міста, але для тих, хто хоче проживати в тиші і спокої, таке житло стане ідеальним вибором.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. Автозаводська, 48 на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Схожі об’єкти по ціні