ЖК по вул. 12 Квітня в м.Запоріжжя

Від забудовника
Все продано
Забудовник -
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

Новобудова по вул. 12 Квітня вдало поєднує в собі унікальну архітектуру та комфортні житла. Тут можуть щасливо проживати запорожці, які шукають житло зі зручним розташуванням і надійною охороною.

Місцерозташування ЖК

ЖК по вул. 12 Квітня зручно розташувався в Орджонікідзевському районі Запоріжжя. Це центральний район міста і завдяки цьому навіть найменших проблем з дорогою до місця навчання чи роботи у вас не буде.

Планування та ціни

Житловий комплекс складається з кількох новобудов, кожна з яких налічує шістнадцять поверхів. Просторі квартири дозволять вам створити в оселі свій маленький світ по вашому розсуду. Будинок вважається житлом економ-класу, з-за чого купити квартиру у ньому може будь-запорожець з постійним місцем роботи, що приносить середній фінансовий дохід.

Інфраструктура та транспортна доступність

Мешканці цього комплексу забезпечені всім тим, що потрібно для щасливого життя. Розважальні центри, кафе, навчальні заклади та лікарні знаходяться поблизу будівлі. Якщо ж у вас виникає необхідність поїхати в інший район Запоріжжя, то ви можете зробити це на автобусі або трамваї, зупинки, які розташовані неподалік від новобудови.

Плюси і мінуси покупки квартири

Зручне місцерозташування, розвинена інфраструктура і доступні ціни роблять придбання квартири розумним вкладенням коштів. Єдине, що може бути не до смаку шанувальникам тиші і спокою, так це жвавий район, в якому знаходиться комплекс від забудовника.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. 12 Квітня на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

  • Запоріжжя

  • Вознесенівський

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-
  В продаже
  • Запоріжжя

  • Вознесенівський

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-В експлуатації
  від 7880 грн
  • Запоріжжя

  • Вознесенівський

  Тип побудови-Моно-Каркаcний
  Сдача-2018
  від 12900 грн

Схожі об’єкти по ціні

  • Запоріжжя

  • Вознесенівський

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-
  В продаже