Мікрорайон «Вишенька» в м.Вінниця

Від забудовника Концерн Поділля
Все продано
Забудовник - Концерн Поділля
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

Якщо ви хочете жити в комфорті і спокій, то ЖК в мікрорайоні «Вишенька» - це якраз те, що вам потрібно. Це цегельний будинок з утепленням з пінопласту, в якому ви зможете проживати зі своєю сім'єю і насолоджуватися життям.

Місцерозташування ЖК

Новобудова в мікрорайоні «Вишенька» знаходиться в Ленінському районі. Зручна транспортна розв'язка робить покупку квартири в цьому будинку оптимальним рішенням для величезної кількості людей. Мешканці новобудови можуть без проблем дістатися до центру міста всього за десять-п'ятнадцять хвилин, скориставшись громадським транспортом. До речі, автобусні та трамвайні зупинки розташовані недалеко від будинку. Якщо ж у вас є особистий автомобіль, то дорога в центр Вінниці займе всього п'ять хвилин.

Планування та ціни

Житловий комплекс налічує лише один будинок, в якому є десять поверхів. Всього в будівлі може оселитися сто тридцять дев'ять сімей – саме стільки квартир створено в новобудові. Кожне житло має індивідуальне опалення, завдяки чому температура квартирі залежить тільки від вас самих.

Будинок відноситься до класу «економ», тому купити квартиру тут може будь-яка людина. Якщо ви маєте постійний дохід середнього рівня, то й ціни на житло не здадуться вам занадто високими.

Інфраструктура та транспортна доступність


Багато людей переживають про те, що їхнім дітям буде де гратися і гуляти. Купуючи житло в цьому будинку, ви можете забути про цю проблему. Поблизу новобудови знаходяться парки, спортивні майданчики, дитячі сади і школи. Крім цього, недалеко від будинку розташовані супермаркети і ринок, тому вам не потрібно буде їздити в центр міста за продуктами.

Новобудова має гостьовий паркінг, завдяки чому мешканці будинку можуть ставити свої автомобілі недалеко від будівлі.

Плюси і мінуси покупки квартири

Зручне розташування комплексу і його розвинена інфраструктура вже переконали величезна кількість людей придбати тут квартири від забудовника. Єдине, що вам може не сподобатися, так це галасливий район, в якому знаходиться новобудова.
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс Мікрорайон «Вишенька» на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще