ЖК Садовий в м.Вінниця

Від забудовника Особняк Центр
Все продано
Забудовник - Особняк Центр
Тип будівлі - Цегляна

Опис комплексу

Сучасне архітектурне рішення вигідно виділяє новобудови ЖК Садовий на тлі інших будівель Вінниці. Однак, ці дві будови гармонійно вписуються в архітектурний ансамбль міста, надаючи йому свіжості і оновлення.

Місцезнаходження ЖК

ЖК Садовий зводиться в Замостянському районі Вінниці, в спокійному районі по вулиці Садова, 22а. Проте до всіх необхідних об'єктів Вінниці звідти можна добратися швидко і легко завдяки близькості вулиці Ватутіна.

Планування і ціни

У першу чергу будинку на Садовій забудовник ПП Особняк-Центр здасть в експлуатацію вже в 3 кварталі 2015 року. Житловий комплекс вміщає в себе 2 будинки по 7 поверхів кожен, які зводяться з цегли. Будинки утеплені пінопластом, завдяки цьому в будинках підвищена теплоізоляція, а індивідуальне опалення забезпечує затишне проживання в будинку в холодну пору року. У квартирах зручне планування на будь-який смак - є 1,2,3-кімнатні квартири, в деяких з них їсть мансарда, що вигідно відрізняє таку квартиру від багатьох інших на первинному і вторинному ринках. Всього в будинках комплексу налічується 105 квартир. Ціни на квадратний метр тут досить економні, купити квартиру в житловому комплексі може дозволити собі кожен.

Інфраструктура і транспортна доступність

Доступність до транспорту забезпечується завдяки близькості до вулиці Ватутіна, по якій ходить громадський транспорт. Інфраструктура комплексу передбачає наявність гостьового паркінгу, доступність магазинів та інших установ.

Плюси і мінуси покупки квартири

Пріоритетами покупки квартири в ЖК Садовий можна віднести швидкі темпи будівництва, яке ведеться з суворим дотриманням новітніх технологій. До недоліків покупки житла на вулиці Садовій можна віднести невелику віддаленість від центру Вінниці.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Садовий на карті

Схожі об'єкти по розміщенню