ЖК Рів'єра в м.Вінниця

Від забудовника NK Group
від 13000 грн
Забудовник - NK Group
Тип будівлі - не указано

Опис комплексу

Обзавестися житлом класу «комфорт» в самому центрі Вінниці тепер стало реальністю завдяки будівництву ЖК Рів'єра в Ленінському районі Вінниці. Вигідна локація робить проживання в будинку цього житлового комплексу позбавленим турбот і дуже зручним, а вид річки Південний Буг з вікна розслабляє і захоплює.

Місцезнаходження ЖК

Місцем зведення новобудови ЖК Рів'єра є вулиця Свердлова, 116. Будинок зводиться в самому центрі Вінниці, завдяки чому забезпечується доступ до фітнес-центрів, торгових центрів, а також центрів розваг міста.

Планування і ціни

Дві секції будинку в 11 поверхів знаходяться у стадії будівництва. Квартири комплексу мають поліпшене і вільне планування, завдяки якому кухня і ванна не будуть тісними, а балкон буде радувати своїм розташуванням і розміром. На поверсі знаходяться від 6 до 8 квартир. Забудовник дає можливість купити квартири з 1 або 2 житловими кімнатами. Ціни розраховані на середній клас, будинок має рівень «комфорт». Відстань від підлоги до стелі становить 2,8 метрів. Будинки зводяться з цегли, а також утеплюються за допомогою мінеральної вати. Всі ці матеріали екологічні і довговічні.

Інфраструктура і транспортна доступність

У п'яти хвилинах ходьби від будинків розташувалися зупинки громадського транспорту маршрутів 7а, 17б, 21а, 22а, які забезпечать пересування до ключових точках міста. Таке розташування житлового комплексу напевно забезпечить швидкий доступ до роботи, школі або дитячому садку.

Плюси і мінуси покупки квартири

Безумовною перевагою новобудови ЖК Рів'єра вважається нестандартне планування, величезна площа кухні, а також розташування з мальовничим видом на Південний Буг. Єдиним недоліком можна вважати те, що квартири ще не введені в експлуатацію.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Рів'єра на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще