ЖК Резиденція в м.Вінниця

Від забудовника NK Group
від 13500 грн
Забудовник - NK Group
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

ЖК Резиденція це сучасний презентабельний житловий комплекс, що складається з одного будівлі, що стоїть на березі Південного Бугу. Завдяки відмінно продуманій плануванні і оригінальному оформленню ви завжди будете почувати себе комфортно, проживаючи тут. Також у комплексі є гостьовий паркінг, тому вам не доведеться залишати свій автомобіль де небудь.

Місцерозташування ЖК

Новобудова ЖК Резиденція розташована дуже зручному районі. Це один з центральних районів Вінниці, в якому буяють добре прибрані тротуари, сквери, а також всілякі зелені насадження і відсутня криміналітет в темний час доби. Всім вашим гостям не доведеться довго їхати до вашого дому.

Планування та ціни

Вся будівля комплексу складається з шести секцій однакового розміру. Планування будівлі передбачає наявність однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир на всіх поверхах, крім першого, в якому планується розмістити різні об'єкти інфраструктури, а також паркінг для автомобілів мешканців. Ціни на надану нерухомість ви можете дізнатися у менеджера.

Інфраструктура та транспортна доступність

Якщо ви плануєте придбати квартиру в даному житловому комплексі, це буде раціональним рішенням, вся необхідна інфраструктура для комфортного проживання – магазини, аптеки, школа і дитячий садок знаходиться в безпосередній близькості. До лікарні і пологового будинку їхати також недовго. Найближча зупинка громадського транспорту знаходиться в п'яти – семи хвилинах ходьби.

Плюси і мінуси покупки квартири

Серед переваг покупки житла в цьому ЖК слід в першу чергу виділити комфортабельність і жвавість цього району міста і дуже зручне планування квартир всередині будови, а серед мінусів – той факт, що комплекс будується досі і ви не можете оселитися тут негайно.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Резиденція на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні