ЖК Нагірний в м.Вінниця

Від забудовника Поділлябудінвест
від 11000 грн
Забудовник - Поділлябудінвест
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

ЖК Нагорний - це сучасний і економічний житловий комплекс, що складається з п'ятнадцяти будівель, розташованих на пагорбі в межах Вінниці. Завдяки оригінальному дизайну будівель та місцерозташуванням комплексу, проживання тут принесе вам справжнє задоволення. Недалеко від комплексу знаходиться лісовий масив, що виїзд на природу тепер не складе проблеми. 

Місцерозташування ЖК

Новобудова ЖК Нагорний розташована дуже тихому районі. Так як жваві міські квартали знаходяться досить далеко звідси, ви зможете насолодитися спокоєм і умиротворенням цього місця. Найзручніше проживати тут буде автовласникам або людям, яким не потрібно регулярно їздити в центр міста.

Планування та ціни

Весь комплекс складається з двох великих п'ятиповерхових будинків і тринадцяти невеликих триповерхових. В них передбачено наявність однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир. Ціни, за якими можна придбати нерухомість в цьому житловому комплексі, можна з'ясувати у менеджера

Інфраструктура та транспортна доступність

Якщо ви плануєте придбати квартиру в житловому комплексі Нагорний це буде розумним рішенням. Якщо у вас в родині є автомобіль, то дістатися до найближчого магазину, аптеки, школи іди дитячого садка ви зможете буквально за кілька хвилин. До поліклініки або пологового будинку їхати також доведеться недовго. ЖК Нагорний також з'єднаний з активною частиною Вінниці гілкою громадського транспорту.

Плюси і мінуси покупки квартири

Серед переваг покупки житла в цьому ЖК слід в першу чергу виділити комфортабельність і красу цього району міста, а також зручне планування квартир всередині будівель, а серед мінусів – той факт, що комплекс знаходиться не в центрі міста і добиратися туди доведеться тільки на автомобілі.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Нагірний на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Схожі об’єкти по ціні