ЖК Київський в м.Вінниця

Все продано
Тип будівлі - Цегляна

Опис комплексу

Однією з новобудов Вінниці типу «економ-клас», які зараз перебувають на етапі будівництва, є ЖК Київський, який знаходиться в Старгородський районі міста. Зручне розташування будинку, а також мальовничий вид, що відкривається з вікон, послужить вагомим доказом для того, щоб купити квартиру в цьому комплексі.

Місцезнаходження ЖК

Новобудова ЖК Київський розташована по вулиці Київській, 164, що є однією з центральних транспортних розв'язок міста Вінниця. Розташування вулиці підходить для зручного життя, так як поруч є все необхідне для проживання. Розташування будинку поруч з річкою Південний Буг, а також паркова зона неподалік забезпечує умиротворення і спокій навіть у центрі міста.

Планування і ціни

У будинку житлового комплексу 10 поверхів. Висота стель у квартирах стандартна і складає 2,8 метра. Квартири наділені зручним плануванням, а цегляна технологія будівництва, яка включає в себе екологічний і міцний цегла, а також утеплення пінопласту, дозволить знайти комфорт і затишок в будь-який час року. Придбати квартиру від виробника можна як на момент закінчення будівництва, так і зараз - ціна за квадратний метр тут трохи нижче середньої на ринку первинного житла.

Інфраструктура і транспортна доступність

Будинок володіє високим рівнем транспортної доступності, а все завдяки надзвичайно зручному розташуванню. На території житлового комплексу є гостьова стоянка. Поряд з будинком розташовані: стоянка громадського транспорту, всі необхідні магазини, ресторани і розважальні центри.

Плюси і мінуси покупки квартири

Плюсом покупки квартири в ЖК Київський можна назвати доступну вартість квадратного метра, зручність розташування будинку. До недоліків можна віднести те, що будинок поки перебуває в стадії будівництва й ще не зданий в експлуатацію.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Київський на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні