ЖК Європейський квартал в м.Вінниця

Від забудовника Набережний квартал
від 10000 грн
Забудовник - Набережний квартал
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

Якщо ви хочете жити в елітному районі і відчувати себе справжнім європейцем, то ЖК «Європейський квартал» - саме те, що вам потрібно. Унікальна архітектура вигідно виділяє цю новобудову серед інших будівель міста.

Місцерозташування ЖК

Новобудова «Європейський квартал» розташована в Староміському районі Вінниці за адресою вулиця Покришкіна, 8в. Поблизу будинку знаходиться транспортна зупинка, завдяки чому ви будете швидко добиратися у будь-який район міста.

Планування та ціни

Житловий комплекс складається з трьох будинків, які утворюють затишний куточок європейської розкоші. Якщо ви давно хотіли оселитися в Європі, немає необхідності купувати квиток на літак – досить просто переїхати в цей будинок. Просторі кімнати дозволять вам створити в своєму житлі шматочок європейського пишноти.

Купити квартиру у цій новобудові – відмінне рішення для любителів розкоші і комфорту.

Інфраструктура та транспортна доступність

Поблизу будинку знаходиться все, що необхідно сучасній людині для спокійного і щасливого життя. Якщо ви осядете тут, то вам не потрібно буде їхати за тридев'ять земель для того, щоб купити продукти або зробити дитині щеплення – все розташоване буквально в двох кроках. Якщо ж у вас виникне термінова необхідність виїхати в інший район міста, то дорога не займе багато часу.

Плюси і мінуси покупки квартири

Цей будинок є ідеальним місцем проживання для всіх людей, які звикли ні в чому собі не відмовляти. Квартири від забудовника вже набуло величезну кількість любителів вишуканості і комфорту. Серед мінусів покупки житла в цьому комплексі варто назвати тільки високі ціни на квартири. Якщо ж ви закохалися у це місце, то вам не шкода віддати за нього будь-які гроші, адже ви купуєте не просто житло, а мрію.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Європейський квартал на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Схожі об’єкти по ціні

    • Вінниця

    • Староміський

    Тип побудови-Монолітна
    Сдача-В експлуатації
    від 11000 грн