ЖК Перлина Поділля в м.Вінниця

Від забудовника Гарантжилбуд
від 15000 грн
Забудовник - Гарантжилбуд
Тип будівлі - Цегляна

Опис комплексу

Новобудова на вулиці Зодчих - прекрасний вибір для всіх, хто мріє проживати в комфортних умовах. Зовні будівля не відрізняється від інших будинків, але ввійшовши всередину, ви будете приємно здивовані зручним плануванням.

Місцезнаходження ЖК

ЖК розташований в Ленінському районі міста. Вам не потрібно буде витрачати багато часу на дорогу на роботу або навчання, адже будинок знаходиться недалеко від зупинки громадського транспорту. Крім цього, супермаркети та клініки, розташовані поблизу дому, дозволять вам здійснювати покупки або проходити лікування в будь-який час доби.

Планування і ціни

Житловий комплекс налічує всього чотири поверхи. Таке будівельне рішення було прийнято для того, щоб зробити просторі і світлі квартири. Крім цього, висота стель в кожній оселі становить 2,8 метра.

Будинок відноситься до класу «економ», тому ціни на квартири в ньому цілком прийнятні для людини із середнім рівнем доходів.

Інфраструктура і транспортна доступність

Розвинена інфраструктура дозволить кожній людині, яка прийняла рішення купити квартиру в цьому будинку, знайти собі заняття до душі. Спортивні майданчики, розважальні центри і парки не дозволять мешканцям занудьгувати.

Житловий комплекс має гостьовий паркінг, тому проблема, де б поставити автомобіль, відразу ж відпаде.

Плюси і мінуси покупки квартири

Просторі квартири, розвинена інфраструктура і зручне розташування роблять придбання житла від забудовника в цьому комплексі дуже привабливим рішенням. Мінусом покупки квартири можна вважати тільки галасливий район міста, в якому розташований будинок.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Перлина Поділля на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще