ЖК по вул. Василя Порика в м.Вінниця

Від забудовника Вінницябуд
Все продано
Забудовник - Вінницябуд
Тип будівлі - Цегляна

Опис комплексу

Якщо ви давно хотіли змінити місце проживання, то ЖК по вул. Василя Порика – це саме те, що вам необхідно. Прекрасний район розташування будинку і оригінальна архітектура будівлі нікого не залишать байдужими. Крім цього, робітники використовували новітнє будівельне устаткування для того, щоб зробити будинок вашої мрії. 

Місцерозташування ЖК

Новобудова по вул. Василя Порика знаходиться в Ленінському районі. Це один з найстаріших мікрорайонів міста, і купуючи тут квартиру, ви можете бути спокійні, що не будете відірвані від цивілізації. Завдяки тому, що недалеко від будинку розташовані зупинки громадського транспорту, ви не будете витрачати багато часу на дорогу до роботи або навчання.

Планування та ціни

Житловий комплекс складається лише з одного будинку, який налічує десять поверхів. Прийнявши рішення купити квартиру в цьому будинку, ви можете бути впевнені, що будете жити в просторому і світлому приміщенні. Великі кімнати дозволяють вам застосувати будь-яке дизайнерське рішення – і оформити у своєму житлі свій власний світ.

Це новобудова економ-класу, тому ціни на квартири цілком доступні і по кишені будь-якій людині з середнім рівнем доходу. 

Інфраструктура та транспортна доступність

Недалеко від будинку знаходиться все, що потрібно людині для комфортного і щасливого життя. Мешканці новобудови не будуть знемагати від нудьги або панічно шукати серед ночі лікарню – поблизу ЖК розташовані торговельно-розважальні центри, парки, дитячі майданчики, клініки і аптеки.

Житловий комплекс оснащений гостьовим паркінгом, які вирішує проблему про те, де буде стояти ваш автомобіль і машини ваших друзів.

Плюси і мінуси покупки квартири

Розвинена інфраструктура, зручне розташування будинку роблять придбання квартири від забудовника у цієї новобудови привабливим варіантом. Серед мінусів покупки житла в цьому комплексі можна назвати тільки занадто гучний район, де розташована будівля.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. Василя Порика на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще