ЖК по вул. Чехова в м.Вінниця

Неизвестно
Тип будівлі - Цегляна

Опис комплексу

Новобудова на вулиці Чехова - відмінний вибір для тих, хто бажає жити в комфортних умовах. Будівля має не тільки приємний зовнішній вигляд, але й зручне планування.

Місцезнаходження ЖК

Будинок знаходиться в одному з найбільш старовинних районів Вінниці - у Замостянському мікрорайоні. Недалеко від житлового комплексу розташовані зупинка громадського транспорту, магазини, клініки та навчальні заклади. Крім цього, у дворі будинку ви можете знайти спортивний майданчик, завдяки якій вирішиться питання про проведення часу вашої дитини.

Планування і ціни

Житловий комплекс складається з трьох будинків, кожен з яких налічує десять поверхів. Кожна квартира має індивідуальну систему опалення, тому жителі будинку можуть самі контролювати температуру у своєму житлі.

Комплекс відноситься до економ-класу, тому багато людей можуть купити квартиру в цьому будинку.

Інфраструктура і транспортна доступність

Жителі багатьох елітних комплексів відчувають себе відірваними від реального життя. Якщо ж ви придбаєте квартиру в цьому будинку від забудовника, то у вас буде все для комфортної і спокійного життя. Фітнес-центри, торговельні комплекси, аптеки, школи, парки - все це розташовано недалеко від новобудови.

Крім цього, комплекс оснащений гостьовим паркінгом.

Плюси і мінуси покупки квартири

Розвинена інфраструктура, сучасна архітектура і низькі ціни на житло роблять покупку квартири в цьому комплексі привабливим рішенням для багатьох людей.

Єдиним мінусом вважається розташування будівлі в шумному районі міста.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. Чехова на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні