ЖК по вул. 600-річчя в м.Вінниця

Від забудовника Вінницябуд
Все продано
Забудовник - Вінницябуд
Тип будівлі - Цегляна

Опис комплексу

ЖК по вул. 600-річчя це сучасний високотехнологічний житловий комплекс, що складається з трьох будівель, розташованих у формі букви «П». Планування цього комплексу відмінно підходить для комфортного проживання, а яскравий зовнішній вигляд буде кожен раз піднімати вам настрій при поверненні додому. Також у комплексі є гостьовий паркінг, тому вам не доведеться залишати свій автомобіль де попало. 

Місцерозташування ЖК

Новобудова по вул. 600-річчя розташована в досить вигідному районі. Це один з центральних районів міста, який можна охарактеризувати добре прибраними вулицями і скверами, а так само відсутністю кримінальних елементів у вечірній час. Всім вашим друзям не доведеться довго до вас добиратися.

Планування та ціни

В будівлях комплексу є квартири з однією, двома або трьома кімнатами. При цьому в центральному будинку є тільки трьох і двокімнатні, а в бічних тільки однокімнатні та двокімнатні. Площа однокімнатних варіюється від 41 до 47 квадратних метрів, двокімнатних – від 62 до 78, а трикімнатних – від 83 до 85. Ціни можна дізнатися у менеджера.

Інфраструктура та транспортна доступність

Якщо ви хочете купить квартиру у даному житловому комплексі, це буде правильним рішенням, адже неподалік є всі необхідні супермаркети, аптеки, а також школа та дитячий садок. Від дверей вашого будинку до найближчої зупинки транспорту доведеться зовсім недовго. До лікарні і пологового будинку їхати недалеко.

Плюси і мінуси покупки квартири

Серед плюсів придбання житла тут слід в першу чергу виділити зручність і жвавість цього району міста і дуже зручне планування квартир всередині будівель, а серед мінусів – той факт, що будівництво комплексу все ще не завершено і ви не можете заселитися в нього прямо зараз.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. 600-річчя на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще