Клубний будинок «На Покришкіна» в м.Вінниця

Від забудовника Набережний квартал
Все продано
Забудовник - Набережний квартал
Тип будівлі - Монолітна

Опис і місцерозташування

КД по вулиці Щорса - це 2 будинки в Староміському районі Вінниці. Новобудови виконані якісними будівельними технологіями. Квартири економ-класу за вигідною цене.Спокойний, тихий, презентабельний район - відмінне місце проживання для будь-якої сім'ї.

Планування і особливості

КД по вул. Щорса виконаний в цегляній техніці, відрізняється міцністю, витривалістю матеріалів, строгістю архітектури. Квартири простий планування, з стелями висотою 2,8 м, індивідуальної опалювальною системою. Також виконані всі вимоги, які можуть виникнути у майбутніх мешканців. Будинки розраховані на величезну кількість сімей. Навколо новобудов від забудовника є зелені насадження. Також є гостьовий паркінг.Возможно обладнати дитячий майданчик.

Інфраструктура і транспортна розв'язка

По вулиці Щорса маються транспортні зупинки. Поруч знаходиться продовольчий, авто і будівельний магазини. Кількість кафе, супермаркетів, аптек, навчальних закладів, зон відпочинку помірне.

Плюси і мінуси покупки квартири

Перевагою даного КД є ціна квартир, затишний і скромний район. Для людей, що люблять, щоб всі магазини, заклади, сервіси були поруч з будинком, може бути недоліком помірна інфраструктура. Також будинку комплексу ще будуються. Для одних людей - це плюс, ведьможно встигнути зібрати гроші. Для інших клієнтів - мінус, оскільки необхідно почекати деякий времядо заселення.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс Клубний будинок «На Покришкіна» на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Схожі об’єкти по ціні