ЖК по вул. Прокофєва, 16 в м.Суми

Від забудовника Нотехс
від 11000 грн
Забудовник - Нотехс
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

ЖК по вул. Прокоф'єва, 16 - це сучасний житловий комплекс економ класу в місті Суми. ЖК складається з одного будинку, поруч з яким є дитячий майданчик та паркінг. Даний житловий комплекс розташований на березі річки Псел в центрі міста

Місцерозташування ЖК

Новобудова по вул. Прокоф'єва, 16 розташована в комфортному мікрорайоні. Це дуже зелена і чиста частина міста, де багато затишні двориків і парків. Сюди можна досить швидко доїхати з будь-якої точки міста.

Планування та ціни

Житловий комплекс по вул. Прокоф'єва, 16 це одно десятиповерховий будинок з вісімдесятьма квартирами. У будинку два під'їзди, по кожному з яких можна потрапити на сходовий майданчик чотирма квартирами, серед яких є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні. Вигідна планування будівлі дозволяє помістити на одному поверсі вісім квартир. Ціни на житло в новобудові по вул. Прокоф'єва, 16 можна дізнатися у менеджера.

Інфраструктура та транспортна доступність

Ця новобудова від забудовника розташована в дуже жвавому і розвиненому районі – поруч є дитячий садок, школа, кілька супермаркетів, аптек і торгових центрів. Також неподалік є медичні установи. Громадський транспорт зупиняється всього в декількох хвилинах ходьби від комплексу по вул. Прокоф'єва, 16 , а тому ви зможете швидко потрапити в потрібне місце Сум, навіть не маючи свого авто

Плюси і мінуси покупки квартири

Серед переваг новобудови по вул. Прокоф'єва, 16 слід окремо виділити розвинену інфраструктуру, яка її оточує, а також зручність і невеликий рівень шуму в цьому районі. Наявність річки недалеко від комплексу буде надзвичайно актуальним плюсом в теплу пору року. Самим серйозним недоліком цієї ЖК є те, що будівництво ще не завершено, тому що купити квартиру і тут же заселитися поки неможливо.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. Прокофєва, 16 на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні