ЖК по вул. Харківська, корп. 8-10 в м.Суми

Від забудовника Сумбуд
Все продано
Забудовник - Сумбуд
Тип будівлі - Монолітна

Опис комплексу

ЖК по вул. Харківська, корп. 8-10 це сучасний комфортабельний житловий комплекс економ – класу в місті Суми. Комплекс складається з трьох будівель, що стоять буквою «П», неподалік від яких знаходиться дитячий майданчик і гостьовий паркінг. Комплекс стоїть на березі річки Псел в самому центрі міста. Оселитися тут, буде вигідним рішенням за відмінною інфраструктури і комфортабельності району.               

Місцерозташування ЖК

Новобудова по вул. Харківська, корп. 8-10 розташована в дуже комфортному мікрорайоні. Це один з центральних районів міста, в якому багато прибраних скверів і тротуарів, а також відсутня кримінальна активність. Сюди можна досить швидко доїхати з будь-якої точки міста.

Планування та ціни

Житловий комплекс по вул. Харківська, корп. 8-10 являє собою три десятиповерхових будівлі. У центральному будинку є два під'їзди, а в бічних будівлях тільки по одному. У житловому комплексі є триста квартир, серед яких є однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні. Площа однокімнатних квартир дорівнює 43,13 квадратних метрів, площа двокімнатних – 70,27 квадратних метрів, а площа трикімнатних – 85,14 квадратних метрів. Вигідна планування будівлі дозволила розмістити на одному поверсі цілих п'ять квартир – дві однокімнатних, дві двокімнатних та одну трикімнатну. Ціни на житло в новобудові по вул. Харківська, корп. 8-10 можна дізнатися у менеджера.

Інфраструктура та транспортна доступність

Новобудова розташована в надзвичайно зручному і розвиненому районі – поруч є дитячий садок, школа, кілька супермаркетів, аптек і торгових центрів. Найближча лікарня та пологовий будинок знаходяться також недалеко. Зупинка громадського транспорту знаходиться всього в декількох хвилинах ходьби від комплексу по вул. Харківська, корп. 8-10, а тому ви зможете швидко потрапити в потрібне місце, навіть не володіючи власним транспортним засобом

Плюси і мінуси покупки квартири

Серед плюсів новобудови від забудовника на Харківській вулиці слід окремо виділити відмінну інфраструктуру, яка оточує новобудову, а також спокій і чистоту цього району. Наявність річки недалеко від житла також є перевагою, особливо в літній час. Самим серйозним недоліком цієї новобудови є те, що процес заселення вже майже завершено і якщо ви хочете купити квартиру тут, вибір буде невеликий.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. Харківська, корп. 8-10 на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні