ЖК Лузанівський Парк в м.Одеса

Від забудовника Інтострой
від 13800 грн
Забудовник - Інтострой
Тип будівлі - не указано
Житловий комплекс Лузанівський Парк привертає увагу доступною ціною за 1 м2, вдалим розташуванням і масштабами забудови. Будівельна компанія планує звести 4 будівлі на 21 поверх із закритою та упоряджене територією. При цьому власники нерухомості за 5-10 хвилин доберуться до пляжу, парку, кафе, магазинів, зупинок або розважальних центрів. Проектом девелопера передбачене будівництво будинків за монолітно-каркасною технологією із залізобетону з утепленням мінеральною ватою.

Архітектурна композиція фасадів виконана в стриманому стилі. Прямі лінії, зонування за допомогою фарби різних відтінків і відсутність яскравих декоративних елементів. Такий зовнішній вигляд надовго буде актуальним, а вартість житла залишається оптимальною для більшості. Замість цього акцент зроблений на комфорті і зручності. Опалюється новобудова за допомогою автономної котельні, на території передбачений наземний паркінг і упоряджена територія. Ландшафтний дизайн передбачає зони відпочинку в тіні дерев, газони, майданчики для барбекю. Для активних людей є бігові і велодоріжки, спортивні майданчики та йога-зона. А власники домашніх тварин зможуть грати з ними у відведеному для цього місці.

Продаж квартир ЖК Лузанівський Парк проводиться із встановленими швидкісними ліфтами і обладнаними холами з місцем для консьєржа. Простір освітлюється економічними лампами, а ще є датчики руху. Це заощаджує гроші на утримання будівель.

Девелопер наголошує на розумному утриманні житла і пропонує компактні варіанти. На офіційному сайті або в офісі можна купити квартиру в ЖК Лузанівський Парк від забудовника площею всього 29,9-60 м2.
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Лузанівський Парк на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще