Житлове містечко ARTVILLE (Артвіль) в м.смт Авангард

Від забудовника Zezman (Зезман)
від 13140 грн
Забудовник - Zezman (Зезман)
Тип будівлі - не указано
Житлове містечко ARTVILLE – вибір тих, хто цінує функціональність і не може дозволити квартиру в центрі Одеси. Забудовник «Zezman» пропонує мешканцям мегаполіса і інших міст альтернативу у вигляді житлових приміщень на 7 км Овідіопольської дороги з розвитою інфраструктурою, а також обладнаною територією. Комплекс складається з 22 будівель по 8 і 10 поверхів з обробленням фасадів, що запам'ятовується, де буде все необхідне для якісного, комфортного і спокійного життя.

Новобудова зводиться з екологічно чистих матеріалів, які відмінно тримають тепло і дозволяють стінам «дихати». Девелопер вибрав цікаву концепцію для ЖК. Він розділяється на 4 зони, присвячених творчості певних художників-імпресіоністів: Моне, Вінсент, Густав і Діана. Залежно від приналежності фасад пофарбований насиченими рожевими, зеленими, чорними, жовтими, синіми і навіть малиновими відтінками. Це данина поваги великім творцям, а також невичерпне натхнення для власників. От чому житлове містечко Артвіль найчастіше вибирають для життя молоді люди, прогресивні родини і представники творчих професій.

Поруч із нерухомістю перебуває два гіпермаркета, найбільший ринок Одеси (7-й кілометр), супермаркети, СТО, кафе. А на території комплексу активним власникам доступні: баскетбольні, футбольні та ігрові майданчики, спортивний центр, тенісний корт і доріжка для бігу. Ще тут відкриють ТРЦ, коворкінг, дитсадок і кафе. Також купити квартиру в ЖГ ARTVILLE від забудовника можна без оброблення або з ремонтом 3 класів (стандарт, комфорт і люкс). На вибір клієнтам доступні однокімнатні, двокімнатні і трикімнатні варіанти на 29-78 м2.

Продаж квартир ЖГ Артвіль проводиться через офіційний сайт або офіс із варіантом розстрочки на 57 місяців. Деталі про умови купівлі-продажу можна уточнити у менеджерів по телефону або при особистій зустрічі.
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс Житлове містечко ARTVILLE (Артвіль) на карті