ЖК по ул. Французький бульвар, 2 в м.Одеса

Від забудовника ЗАРС
Все продано
Забудовник - ЗАРС
Тип будівлі - Монолітна

Докладна інформація

ЖК по вулиці Французький бульвар,2 від забудовника ЗАРС, новобудова еліт класу, яка розташована в приморському районі, в одному з кращих мікрорайонів. Комплекс зводиться з червоної цегли, за монолітно-каркасною технологією. Новобудова складається з однієї будівлі на 3 секції. Передбачений підземний паркінг на 120 автомобільних місць. Висота комплексу 12 поверхів.

Планування квартир

Забудовник пропонує великий вибір квартир:

  • 1-кімнатні - від 58 до 62 кв.
  • 2-кімнатні - від 66 до 110 кв. м
  • 3-кімнатні - від 146 до 173 кв. м
  • 4-кімнатні - від 108 до 276 кв. м
  • пентхауси - від 58 до 62 кв. м

Перші поверхи будівлі відведені для не житлових приміщень. Висота перших поверхів - 4,2 метри. Починаючи з 2 поверху, передбачені квартири. Висота стелі - 3,2 метра. У житловому комплексі передбачено 152 квартири. Житлові приміщення будуть здаватися з цементно-піщаною стяжкою на підлозі, обштукатуреними стінами. Передбачена установка гідроізоляції підлоги в санвузлах. Будуть встановлені двокамерні склопакети. Вхідні двері утеплений та протиударний.

Інфраструктура

Розташування житлового комплексу, дуже вдалий і зручний. Все необхідне розташоване поруч з новобудовою. До берега моря, всього 700 метрів. Поряд з ЖК знаходяться театр, школа, супермаркет, кращі кафе та ресторани. Територія комплексу огороджена і передбачено цілодобове відеоспостереження. Так само, у дворі передбачена майданчик для дітей.

Як проїхати

  • Маршрутка № 137
  • Автобус № 5А
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по ул. Французький бульвар, 2 на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще