ЖК "Villa Magnolia" (Вілла Магнолія) в м.Львів

Від забудовника Ваш Дім
від 21500 грн
Забудовник - Ваш Дім
Тип будівлі - Цегляна

Де купити квартиру?

Ваш Дим Ваш Дім вул. Героїв УПА, 72 Телефон:
(032) 298-94-44
(067) 310-55-35
Перейти на сайт

За вказаними контактами Ви зможете дізнатися де купити квартиру в ЖК "Villa Magnolia" (Вілла Магнолія) у м.Львів за цінами від забудовника Ваш Дім. Нижче Ви зможете подивитися відгуки, фото, ціни і планування квартир в цій новобудові.

Докладна інформація

ЖК "Villa Magnolia" від забудовника "Ваш Дім", це новий проект, у Львові та аналогів поки що не існує. Вілла Магнолія буде розташована у Личаківському районі, за улыце Пасічна. Архітектура комплексу нагадує функціоналізм міста 20-30 років минулого століття. Генпланом передбачено будівництво 6-ти малоповерхових будинків, які між собою будуть об'єднувати просторі 2-поверхові "таунхаузи". На перших поверхах будуть розміщені - "патіо". Красиві і затишні тераси предлагаються власникам "таунхаузів" і "патіо". Передбачена підземна парковка на 72 автомобіля. Так само є паркувальні місця для велотранспорту.

Планування квартир

В житловому комплексі "Villa Magnolia" передбачено функціонально зручне рішення планувань. Вікна квартир будуть мати висоту від підлоги до стелі. Площі квартир коливаються від 45 кв. метрів.

Інфраструктура

Не далеко від житлового комплексу розташований біля великого Винниківської лісопарку. Територія комплексу буде повністю закрита і облаштована мінімаркетом, пекарнею, спортзалом. Передбачено установку 57 камер спостереження по всі території і секюріті-сервіс 24 години. До кожного приміщення підведена система сигналізації і картковий вхід в під'їзд. Крім загального водопостачання буде встановлена система з питною водою. Безшумні ліфти будуть функціонувати від підвальних приміщень та паркінгу до житлових поверхів. Підвальні приміщення призначені для кожної квартири.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК "Villa Magnolia" (Вілла Магнолія) на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще