ЖК Villa Magnolia (Вілла Магнолія) в м.Львів

Від забудовника Ваш Дім
від 22575 грн
Забудовник - Ваш Дім
Тип будівлі - Цегляна

Де купити квартиру?

Ваш Дим Ваш Дім вул. Героїв УПА, 72 Телефон:
(032) 298-94-44
(067) 310-55-35
Перейти на сайт

За вказаними контактами Ви зможете дізнатися де купити квартиру в ЖК Villa Magnolia (Вілла Магнолія) у м.Львів за цінами від забудовника Ваш Дім. Нижче Ви зможете подивитися відгуки, фото, ціни і планування квартир в цій новобудові.

Житловий комплекс Вілла Магнолія – нерухомість бізнес-рівня невеликої поверховості. Девелопер враховує потреби мешканців міста в комфорті і приватності особистого життя. Новобудова витримана в стилі мінімалізм, із вкрапленнями архітектури Львова 30-х років для цінителів витончених ліній. Зовні ЖК схожий на маленькі вілли Європи, де переважає функціональність і продумана кожна дрібниця.

Поруч із нерухомістю знаходиться лісопаркова зона площею 523 га, що гарантує свіже повітря в будь-яку пору року. Внутрішній двір комплексу захищений від автомобілів і укомплектований для зручності мешканців. Продаж квартир ЖК Вілла Магнолія ведеться через офіційний сайт, в офісі продажу або по телефону.

У кожне житло підключене не тільки міське водопостачання і каналізація, але й спеціальний водопровід із чистою питною водою. А для поливу газонів і чагарників використовується дощова вода, яка збирається за допомогою автоматичної системи. Усе це доповнене технологічним освітленням на основі LED-ламп. Житловий комплекс Villa Magnolia привертає увагу тих, хто цінує функціональність і сучасні технології. Завдяки такому підходу девелопера є можливість не переплачувати за утримання будинку і отримати відмінні умови для життя.

Служба безпеки і відеоцентр забезпечують цілодобову охорону комплексу. На кожній сходовій клітці встановлена відеокамера. Також моніторяться всі майданчики загального користування, вхідні групи і під'їзди до об'єкта. Потрапити на територію новобудови без карти доступу неможливо. Подібний підхід захищає від сторонніх і дозволяє не хвилюватися за майно.
Купити квартиру в ЖК Villa Magnolia від забудовника віддають перевагу ті, хто готовий платити за високий рівень сервісу і не лякається високих цін за квадратний метр житла.
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Villa Magnolia (Вілла Магнолія) на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні