ЖК по вул. Угорська, 14 в м.Львів

Від забудовника Новий Львів
від 12060 грн
Забудовник - Новий Львів
Тип будівлі - не указано
Житловий комплекс по вул. Угорська, 14 у затишному району Львова – вибір тих, хто мріє про комфортне життя та не хоче переплачувати. ЖК відноситься до типу нерухомості економ-класу, але при цьому радує розмахом і ціною за 1 м2. Проектом займається досвідчена компанія Новий Львів, яка працює над будинком з моменту проектування аж до його облаштування. У девелопера гарна репутація та великі амбіції стосовно всіх будівельних об'єктів.

Новобудова по вул. Угорської, 14 зводиться за монолітно-каркасною технологією, при цьому стіни будинку зміцнюють цеглою та утеплюють пінопластом. Це забезпечує новобудові відмінну теплоізоляцію, гарантує стійкість до суворої або пекучій погоді, а ще продовжує строк експлуатації несучих конструкцій.

ЖК складається з 8 багатоповерхових будинків, об'єднаних у єдину екосистему. Між об'єктами облаштують алеї для прогулянок, наземний паркінг, клумби з квітами та зеленими насадженнями, дитячі майданчики і зони для відпочинку. От чому купити квартиру в ЖК по вул. Угорська, 14 від забудовника в першу чергу прагнуть молоді родини з дітьми або мешканці міста, які проводять багато часу в колі близьких.

Поруч із новобудовою знаходиться універмаг, ресторан, супермаркети, магазини, автомийка, пошта і т.д. У кроковій доступності розташована школа та зупинки громадського транспорту, звідки на автобусі легко доїхати до будь-якої точки Львова. Не прийдеться витрачати час на пересадки або далеко йти пішки.

Продаж квартир у ЖК по вул. Угорська, 14 ведеться з моменту закладки фундаменту. Частина будинків у комплексі здана в експлуатацію, а про хід будівництва інших секцій можна довідатися на офіційному сайті. Девелопер регулярно обновляє інформацію, розміщає фотографії та консультує клієнтів з питань придбання нерухомості.
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. Угорська, 14 на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще