ЖК Парус Park (Парус Парк) в м.Львів

від 16960 грн
Тип будівлі - Моно-Каркаcний

Докладна інформація

ЖК "Парус Park", це абсолютно новий проект, у Франківському районі Львова. Житловий комплекс буде розташований за адресою: Робитныча, 1. Житловий комплекс "Парус Парк" втілить в себе кращі технології будівництва, а саме монолітно-каркасну технологію з використанням якісних європейських технологій. Забудовники передбачив 5 - секційну забудову зі змінною поверховістю. Архітектурне рішення новобудови досить таки цікаве, так як зовнішній вигляд комплексу буде нагадувати сферу.

Наявність новітніх технологій "розумний будинок", дозволить кожному власнику квартири, контролювати і керувати своїм індивідуальним опаленням. Так само, є можливість розширити функції системи Smart House, приєднавши різні системи управління комунікаціями.

Передбачено установку високоякісного ліфта в кожній секції. Мешканці новобудови зможуть користуватися вільною мережею доступу до WI-FI.

Планування квартир

У кожній квартирі передбачено кращі зручності для сім'ї. Кухні об'єднані з гостьовими, передбачені місця для комор і пралень. Так само, забудовник залишив архітектурні рішення для власників квартир (вільне планування).

Вікна в житлових приміщеннях будуть панорамними, від підлоги до стелі. Двері в квартиру встановлять з якісного матеріалу з дизайнерською обробкою.

Інфраструктура

Основним з переваг "Парус Park" є розташування власної паркової зони в самому дворі ЖК. Важливим чинником є наявність дитячих зон, а саме: спорт-майданчик, ігровий майданчик, доріжки для велоспорту та бігового спорту. Так само, на території комплексу будуть відведені приміщення для центрів дитячого розвитку.

Не далеко від новобудови розташований парк "Песчяные озера", магазин, спорт-клуб, ресторан, ТРЦ, супермаркет, ринок.

Як проїхати

Комплекс вдало розташований щодо транспортної розв'язки. Поруч проходить вулиця Кульпарківська, яка безпосередньо веде до самої головної артерії міста - вул. Городоцька. Відстань до центру міста займає 3,5 км.

 • Маршрутки № 10, 38, 7
 • Автобус № 141, 170, 171
 • Тролейбуси № 2, 20
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Парус Park (Парус Парк) на карті

 • Іван>
  Аналогів нема
  Нема
  Дай Бог шоб збудували! А так все нормально!
 • алехандро>
  Хороший дизайн, ціна, якість матеріалів, планування, місце розташування
  Є, але то дрібниці на які нема чого і зважати
  Загалом хороший темп взяли, сподіваюсь здадуть вчасно і без проблем https://vk.com/paruspark - група власників квартир Пару парк

Хід будівництва

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще