ЖК Парус в м.Львів

Все продано
Тип будівлі - Монолітна

Детальна інформація

ЖК "Парус" - це сучасний житловий комплекс Львова, який дійсно відповідає вимогам цього комфортного та високоякісного житла. У «Парусі» все гармонійно поєднано - архітектурний вигляд, широкий спектр послуг для власників, ергономіка внутрішнього і прибудинкової простору. Кожна деталь відповідає за підтримання комфортного, стильного і динамічного способу життя власників квартир у комплексі.

Дизайн фасадів комплексу, розроблений провідним дизайнерським бюро Львова -ARSIDEA, підкорює з першого погляду своєю органічністю і цілісністю форми. Проект виконаний в стилі кращих традицій модернізму: функціональність і практичність, чистота ліній, геометризм і монолітність образу.

Ключові переваги житлового комплексу "Парус":

 • Монолітно-каркасна технологія. Монолітне будівництво на сьогоднішній день є найбільш ефективною технологією зведення житлових будівель. Цілісна бетонна конструкція, створюється безпосередньо на будівельному майданчику, має цілий ряд переваг: тепло- і звукоізоляція, надійність, екологічність, енергоефективність. Термін експлуатації таких будівель розрахований не менш ніж на 200 років.
 • Сучасна система вентильованих фасадів забезпечує довговічність будівлі, пожежної безпеки, комфортний мікроклімат, хорошу тепло- і звукоізоляцію, а також дозволяє реалізовувати індивідуальну естетику фасадного рішення «Паруса». На сьогоднішній день, це найкраще фасадне рішення, яке використовується в житлових будівлях преміум і бізнес класу.
 • Панорамні віконні конструкції. Вікна від підлоги до стелі наповнюють кімнату природним світлом і надають будь-якому інтер'єру неповторний стиль і витонченість.
 • Стильний хол. Як театр починається з вішалки, так і сучасний житловий комплекс починається з вхідної групи. Лобі та поверхневі холи «Паруса» отримали стильний індивідуальний дизайн і якісна обробка.
  Мережа вільного Wi-Fi доступу в зонах загального користування (поверхові холи, вхідні групи в кожну секцію і на прибудинковій території)

Планування квартир

Архітектурної та дизайнерської команді «Паруса» вдалося досягти світлості і "легкості" кожної квартири завдяки панорамним вікнам, open space плануванню, іншим вдалим інтер'єрним рішенням. Сучасні комфортні квартири площею від 40 до 102кв.м характеризуються функціональним плануванням та проектувались відповідно до потреб і способу життя сучасної людини. Квартири спроектовані за принципом функціонального зонування: спальня віддалена від вхідних і гостьової зони. Зона кухні збільшена, що дозволяє організувати в кожній квартирі кухню вітальні для прийому гостей і комфортного проведення часу всієї сім'ї.

Інфраструктура

Паркінг. У комплексі передбачено 50 паркомісць в сучасному опалювальному паркінгу в підземній частині «Паруса». Швидкісний ліфт забезпечує прямий доступ в паркінг з будь-якого житлового поверху. Додатково на території комплексу передбачено гостьовий паркінг на 90 м / м.
Комора. Функціональні комори приміщення, знадобляться своїм дбайливим власникам, звільняючи квартиру від сезонних великогабаритних речей, які незручно тримати в квартирі. На першому поверсі житлового комплексу «Парус» розташовані офісні та торгові приміщення з окремими фасадними входами. Тут розмістяться магазин, відділення банку, салон краси, центр дитячого розвитку, кафе, аптека, нотаріальне відділення. Благоустрій прибудинкової території житлового комплексу «Парус» буде проведено згідно з проектом ландшафного дизайну. На прибудинковій території передбачено облаштування дитячого майданчика та зони відпочинку жителів.
Безпека. Житловий комплекс «Парус» обладнаний сучасними системами протипожежного захисту, охоронною сигналізацією та засобами зв'язку квартир з охороною. Безпека гарантується картковою системою контролю доступу, відеоспостереженням і можливістю підключення індивідуальної охоронної сигналізації.

При створенні концепції житлового комплексу «Парус», ми ставили на основне місце комфорт і якість життя майбутніх жителів. Намагаючись передбачити Ваші очікування, ми пропонуємо нові комплексні рішення на ринку житла Львова. Той випадок, коли підходить абсолютно все!

Як проїхати

 • Автобуси: 1А, 26, 35 - з центру міста
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Парус на карті

 • Володимир>
  Сучасний, стильний, самодостатній, класне розташування
  як на мене немає
  сам купив тут квартиру довго чекав щось подібне в даному місці
 • Володимир>
  Сучасний, стильний, самодостатній, класне розташування
  як на мене немає
  сам купив тут квартиру довго чекав щось подібне в даному місці

Схожі об'єкти по розміщенню

  • Львів

  • Шевченківський (Львів)

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-2019
  від 11000 грн
  • Львів

  • Шевченківський (Львів)

  Тип побудови-Цегляна
  Сдача-В експлуатації
  В продаже
  • Львів

  • Шевченківський (Львів)

  Тип побудови-Моно-Каркаcний
  Сдача-2018
  від 8500 грн
  • Львів

  • Шевченківський (Львів)

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-2019
  від 13500 грн
  • Львів

  • Шевченківський (Львів)

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-В експлуатації
  В продаже
  • Львів

  • Шевченківський (Львів)

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-В експлуатації
  В продаже
Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще