ЖК Місто трав в м.Львів

Від забудовника Greenville
від 16860 грн
Забудовник - Greenville
Тип будівлі - Моно-Каркаcний

Де купити квартиру?

Місто Трав вул. Княгині Ольги, 100 Б Телефон:
(097) 244-8-244
(032) 244-8-244
Перейти на сайт

За вказаними контактами Ви зможете дізнатися де купити квартиру в ЖК Місто трав у м.Львів за цінами від забудовника Місто Трав. Нижче Ви зможете подивитися відгуки, фото, ціни і планування квартир в цій новобудові.

Житловий комплекс Місто Трав – територія з максимальним озелененням і спеціальною архітектурою, яка передбачає яскраве природнє освітлення. Девелопер наголошує на зелених насадженнях по всьому периметру об'єкта, а також екологічності самого будівництва. Будівля зводиться за монолітно-каркасною технологією з безпечної цегли і утеплюється мінеральною ватою.

Планування в дусі smart дозволяє власникам використовувати кожний вільний метр, а наявність відкритих балконів допомагає бути ближче до природи. Ергономічне розташування кімнат наповнює кожний об'єкт світлом і гарантує затишок у будь-яку пору року. Забудовник пропонує нерухомість із 1-3 кімнатами площею 42-89 м2 . Такі варіанти підійдуть невеликій родині з однією дитиною або людям у віці.

Планом будівництва передбачені незвичайні дизайнерські рішення. Наприклад, у комплексі буде частина відкритих терас, на яких розмістять квіти, вічнозелені чагарники і навіть висадять справжні газони. Разом із кронами високих дерев вони наповнять комплекс свіжим повітрям і приємним пряним ароматом. Закритий від автомобілів двір облаштують під потреби мешканців. Тут побудують кілька майданчиків для занять спортом, неспішних прогулянок, встановлять гойдалка і гірки європейського виробництва. От чому купити квартиру в ЖК Місто Трав від забудовника віддають перевагу родини, які хвилюються про здоров'я і безпеку дітей.

Для забезпечення надійності комплекс оснастять спеціальною відеосистемою з HD-камерами. Єдиний центр відеоспостереження і моніторингу захистить новобудову від сторонніх і зведе нанівець будь-які загрози майну. Продаж квартир ЖК Місто Трав ведеться через офіційний сайт і вповноважених ріелторів. На ресурсі доступні фотографії, планування і відео з будівельного майданчика.
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Місто трав на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще