ЖК "Місто трав" в м.Львів

Від забудовника Greenville
від 14946 грн
Забудовник - Greenville
Тип будівлі -
Кімнатність квартир: 1,2

Де купити квартиру?

Місто Трав вул. Княгині Ольги, 100 Б Телефон:
(097) 244-8-244
(032) 244-8-244
Перейти на сайт

За вказаними контактами Ви зможете дізнатися де купити квартиру в ЖК "Місто трав" у м.Львів за цінами від забудовника Місто Трав. Нижче Ви зможете подивитися відгуки, фото, ціни і планування квартир в цій новобудові.


Нова секція Б7 у продажі. Поспішайте обрати свою квартиру! Ціна від 540 у.о./кв.м.

Докладна інформація

ЖК "Місто трав", це новий проект від інвестиційної компанії "Greenville". Житловий комплекс буде розташований по вулиці Кульпарківська, Франківського району. Початок будівництво "Міста трав" - 2015 рік. Забудовником передбачено монолітно-каркасна технологія будівництва з використанням армованого залізобетону. Стіни житлового комплексу "Місто трав" будуть утеплені пінопластом. Висота поверху займає - 2,8 метра. Так, проектом передбачено відкритий і підземний паркінг. У дворі ЖК,планують облаштувати дитячий майданчик, спорт-майданчик. Так само, буде відведене спеціальне місце для вигулу домашніх вихованців. Перші поверхи будівлі будуть займати комерційні площі, де оселяться ресторан, фітнес-центр, магазин.

Планування квартир

Забудовник передбачив одне-, двох - і трикімнатні квартири.

Інфраструктура

Не залежно від внутрішньо інфраструктури житлового комплексу, так само в пішо під'їзд від РК розташовані 3 школи, 4 дитячих садки, магазини та відділення банку. В районі новобудови, мешканці зможуть знайти ТРЦ "Південний", ТР "Вам", ТРЦ "Victiоria Garden".

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК "Місто трав" на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще