ЖК "Avalon" (Авалон) в м.Львів

Від забудовника Avalon Inc.
від 15500 грн
Забудовник - Avalon Inc.
Тип будівлі - Моно-Каркаcний

ЖК "Avalon" (Авалон) розташований за 10 хвилин від Оперного театру, на проспекті В.Чорновола. Дістатися до центру Львова власним авто чи громадським транспортом буде дуже легко. Більше того, усі необхідні для зручного та повноцінного проживання аспекти будуть доступними для власників нових квартир. Від Авалону до супермаркетів, шкіл, садочків, парків та лікарень – лічені хвилини. Тож повноцінне життя для активних молодих людей чи батьків із дітьми, які оберуть собі затишну квартиру у новому житловому комплексі, буде забезпечено.

Комфорт в деталях

Детально вивчивши потреби та запити на ринку нерухомості, компанією було зроблено великий акцент у першу чергу на зручності для проживання мешканців. Внутрішній двір житлового комплексу дозволить безпечно та приємно проводити вільний час у затінку дерев, на дитячих та спортивних майданчиках. При цьому власникам квартир не потрібно буде переживати за власні автомобілі. Для цього у проекті передбачено дворівневий підземний паркінг, який вражатиме безпекою та доступністю.

Дизайн перевершив аналоги

Загалом у житловому комплексі Авалон передбачено ряд секцій з поверховістю від 9 до 12 поверхів. Що цікаво, кожна секція відрізняються дизайном. Подібних проектів годі шукати не лише у Львові, але й в Україні. Плавна футуристичність з приємними лініями припаде до смаку шанувальникам сучасного підходу до будівництва. Глобальність проекту вже відзначили фахівці, тож тепер черга за жителями, які зможуть не лише отримати якісне житло, але й, без перебільшення, отримати додаткову причину для гордості. Масштабність ЖК передає кожна секція, що формує загальний гармонійний і сучасний стиль. До речі, стилістика нового кварталу відображає останні тенденції європейського та американського житлового будівництва.

З думкою про Вас

Традиційно компанія Avalon Inc. використовує гнучкий підхід. Окрім того, майбутні мешканці на власний розсуд зможуть обирати поверховість та кількість кімнат, а також до їхніх послуг чимало додаткових опцій. Наприклад, штатна команда дизайнерів допоможе втілити внутрішній простір відповідно до різних смаків. Додаткове обладнання помешкань, паркомісця чи інші потреби нових мешканців також буде реалізовано. Для цього достатньо буде звернутись у компанію Avalon Inc., яка допоможе у Вашому виборі.

Завдяки використанню високоякісних матеріалів, роботи професійної компанії та швидких темпів будівництва з кожним днем новий житловий комплекс Avalon стає доступнішим для всіх.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК "Avalon" (Авалон) на карті

Хід будівництва

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще