ЖК Auroom City (Аурум Сіті) в м.Львів

Від забудовника Auroom (Аурум)
від 15060 грн
Забудовник - Auroom (Аурум)
Тип будівлі - не указано
Житловий комплекс Auroom City зводиться по енергозберігаючим технологіям і привертає увагу покупців сучасним плануванням квартир. Девелопер будує будинок у вдалому районі Львова по вул. Миколи Пимоненко, 7, звідки просто добратися до будь-якої частини міста. Поруч із ЖК проходить дорога для автомобілів, а також передбачені зупинки громадського транспорту. В окрузі є кілька шкіл, супермаркети, магазини, спортзали і кафе для відпочинку із друзями або родиною.

Забудовник використовує для зведення стін залізобетонну заливку, облицьовану натуральною цеглою і утеплену мінватою. Це забезпечує багатоповерховому будинку довговічність, захищає його від негативного впливу морозів або спеки. Для лоджій і вікон використовуються енергоефективні панорамні, двокамерні склопакети.

Ще житловий комплекс Аурум Сіті оснастять безшумними ліфтами, протипожежними металевими дверима і двоконтурними газовими котлами для індивідуального опалення. Це зробить проживання максимально комфортним, безпечним і дозволить заощадити на рахунках за опалення. До здачі об'єкта в кожній квартирі встановлять лічильники води, газу, електроенергії та зроблять оброблення під ремонт.

Львів'яни та жителі інших міст можуть купити квартиру в ЖК Auroom City від забудовника з одним або двома рівнями. Компактні однокімнатні квартири мають площу 41 м2, двокімнатні – 56 м2, трикімнатні та дворівневі – 76 і 78 м2 відповідно. Прибудинкову територію облагородять алеями з твердим покриттям, клумбами, деревами та декоративними чагарниками. Для стоянки авто передбачений наземний гостьовий і підземний паркінг.

За ходом будівництва об'єкта та новинами девелопера можна стежити на офіційному сайті, де менеджери консультують клієнтів по телефону або email. Продаж квартир ЖК Аурум Сіті теж ведеться через ресурс або дилерів компанії.
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Auroom City (Аурум Сіті) на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще