Дохідний дім «INTEREST» (Інтерест) в м.Львів

Від забудовника Екополіс
Продажи заморожено
Забудовник - Екополіс
Тип будівлі - Монолітна
Дохідний будинок «INTEREST» – вибір тих, хто прагне вигідно вкласти кошти, живе один або віддає перевагу тиші. Девелопер зводить малоповерховий комплекс недалеко від центру Львова по вул. Судова, звідки просто добратися до будь-якої частини міста. На вибір покупців доступно 23 однокімнатних житлових приміщень загальною площею 38 м2. Планування квартир відрізняється залежно від розташування на поверсі. Усього на клітці перебуває 5 квартир з ергономічним розподілом простору.

Купити квартиру в дохідному будинку «INTEREST» від забудовника замислюються люди, що цінують свій час. У пішій доступності від новобудови є Сад собора Святого Юра, Державний цирк, музей, Львівський національний університет ім. Івана Франка, лікарня, кафе. Мешканцям не прийдеться виїжджати за межі району, щоб відпочити, зробити покупки або вийти на прогулянку. Також для зручності власників на першому поверсі дохідного будинку «Інтерес» розташуються магазини та інші об'єкти соціально-комерційного напрямку.

Девелопер зведе будинок за монолітно-каркасною технологією, встановить вікна і обробить фасад у стилі хай-тек. За планом девелопера, зовнішні стіни облицюють декоративним сірим каменем, білими панелями та вставками яскраво-жовтого кольору. Незважаючи на малу кількість поверхів передбачений пасажирський ліфт, а також місце для консьєржа. Усередині кожного житла встановлять котел для самостійного регулювання тепла. Це дозволяє контролювати витрати і зберігати оптимальну температуру в приміщенні.

Продаж квартир у дохідному будинку «Інтерес» ведеться через офіційний сайт або уповноважені ріелторські компанії. Тут же публікуються фото з ходом будівництва, плани житла, ціну за 1 м2, а ще інформацію про акції та інші події.
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс Дохідний дім «INTEREST» (Інтерест) на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще