Еко Дім на Орній в м.Львів

Від забудовника Еко-Дім
В продаже
Забудовник - Еко-Дім
Тип будівлі - Монолітна

Де купити квартиру?

ЭКО-ДОМ ЕКО-ДІМ м. Львів, вул.Миколайчука, 36а Телефон:
(032) 247-00-07
(032) 253-00-23
(032) 224-91-00
Перейти на сайт

За вказаними контактами Ви зможете дізнатися де купити квартиру в Еко Дім на Орній у м.Львів за цінами від забудовника ЕКО-ДІМ. Нижче Ви зможете подивитися відгуки, фото, ціни і планування квартир в цій новобудові.

Детальна інформація

Абсолютно новий, комфортабельний ЖК по вулиці Орной від надійного і перевіреного забудовника Еко-Дім, пропонує покупцеві відмінне планування квартир, а також зручне і приємне розміщення зовсім близько від зелених зон міста і парку. В будівництві були використані енергозберігаючі, утеплюють технології, а також автономне опалення. Весь будинок будується з керамічної цегли.

Планування квартир

Для вас пропонуються найоптимальніші одне, двох і трьох кімнатні затишні квартири з різними варіантами планувань це:

1-но кімнатні від 44 квадратних метрів;
2-кімнатні від 68 квадратних метрів;
3-кімнатні від 87 квадратних метрів
З детальними описами планувань квартир, а також їхні плани можна подивитися на сайті житлового комплексу у відповідному розділі.

Інфраструктура

Тут є все для комфортабельної і затишного життя, поруч знаходяться зручні інфраструктурні та транспортні розв'язки, магазини, навчальні заклади, паркінг для розміщення автомобілів жителів. Даний комплекс є досить сучасним.

Як проїхати

Знаходиться комплекс по вулиці Орной, у відмінному, зеленому районі міста. Доїхати сюди можна без зусиль громадським транспортом по вулиці Варшавській або Чорновола.

Термін експлуатації

Будинок знаходиться в стадії будівництва. З детальною плануванням, а також характеристиками будинку можна ознайомитися на сайті житлового комплексу.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс Еко Дім на Орній на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще