ЖК Jack House (Джек Хаус) в м.Київ

Від забудовника Познякижилбуд
від 52913 грн
Забудовник - Познякижилбуд
Тип будівлі - Моно-Каркаcний

Опис комплексу

Новий житловий комплекс «Jack House» - поповнення в ряду київських «висоток», атрибут нового вигляду міста від забудовника компанії «Познякижилбуд», відомої на ринку з 1996 р.

Будівля включає в себе 256 апартаментів з 1–3 кімнатами. Новобудова в 31 поверх класу «бізнес» виконана з використанням монолітної технології. Архітектура будинку витримана в урбаністичному стилі. До листопада 2015 побудовані 25 поверхів будівлі.

Розташування

ЖК «Jack House» розташований в Печерському районі Києва, на перетині пр-та Лесі Українки та вул. Л. Первомайського. Місцезнаходження поблизу від ділового і культурного центру столиці оптимально відповідає категорії і характеру комплексу осель-апартаментів.

Інфраструктура та транспортна доступність

Розташування на узбіччі великої магістралі забезпечує автомобільне сполучення до ключових об'єктів центру. У крокової доступності – декілька станцій метро: «Кловська», «Печерська», «Палац спорту» та інші.

Мікрорайон має готової розвиненою торгової і соціальною інфраструктурою, поблизу – Палац спорту. Будинок будується з власним підземним паркінгом.

Планування та ціни

Організація простору в житлових приміщеннях відповідає їх основним призначенням – забезпечити максимальним комфортом життя ділових заможних людей.

Площа квартир – від 51, 65 до 106,78 кв. м. Представлені житла з 1 і 2 спальнями, кухня здатна служити їдальні, в окремих випадках сполучена з вітальнею. Апартаменти більшого формату мають 2 санвузли, один – з ванною. Всі квартири мають великий видовий балкон або терасу площею від 6,5 до 11,5 кв. м. Надається можливість відкритого планування.

Ціни на об'єкти формуються в залежності від поверху розташування, площі та видових характеристик житла. Здача новобудови відбудеться в 2 кварталі 2017 року.

Плюси і мінуси покупки квартири

Переваги новобудови:

  • завидний вибір неординарних планувань, відповідних сучасним уявленням про комфорт;
  • купити квартиру в ЖК «Jack House» – спосіб не тільки забезпечити себе комфортним житлом високої якості, але і зафіксувати і продемонструвати свій статус, престижність комплексу району;
  • розташування поблизу ділового та офісного центру і великого проспекту, зручність пересування;
  • ціни на апартаменти на 10–20% нижче, ніж на квартири;
  • відмінний вигляд з вікна;
  • можливість придбати житло з оздобленням «під ключ».

Недоліки:

  • планування, внутрішня інфраструктура та місце розташування комплексу поблизу шумного шосе мало підходять для сімей з дітьми;

• ціни на комунальні послуги вище, ніж для квартирного комплексу.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Jack House (Джек Хаус) на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще