ЖК Alter Ego (Альтер Его) в м.Київ

Від забудовника Geos (Геос)
від 38000 грн
Забудовник - Geos (Геос)
Тип будівлі - Моно-Каркаcний

Опис комплексу

Якщо ви мрієте про комфортабельне житло,яке розташоване в центральній частині Києва, то зверніть увагу на ЖК «Alter Ego». Будинок чудово поєднує в собі привабливий зовнішній вигляд, розвинену інфраструктуру і зручне розташування.

Місцерозташування ЖК

Житловий комплекс знаходиться в Печерському районі столиці – за адресою провулок Лабораторний, 7. На особистому автомобілі ви швидко доїдете звідси до будь-якої точки мегаполісу. Якщо ж ви не хочете втрачати час в пробці або витрачати бензин, скористайтеся громадським транспортом – зупинки розташовані в двох кроках від комплексу.

Планування та ціни

Новобудова «Alter Ego» складається з двох секцій, в кожній з яких налічується по двадцять чотири поверхи. Забудовники пропонують купити квартиру, що складається з однієї, двох або трьох кімнат. Окремої уваги заслуговують пентхауси, які знаходяться на двох останніх поверхах. Це будинок бізнес-класу, тому ціни на апартаменти доступні людям зі стабільно високим заробітком.

Інфраструктура та транспортна доступність

Забудовники постаралися зробити все для того, щоб ви відчували себе комфортно – і обладнали всередині комплексу фітнес-центр, SPA-салон і ресторан. Тепер ви можете займатися спортом, стежити за собою і влаштовувати вечері, навіть не покидаючи територію «Alter Ego».

Крім цього, будинок від забудовника оснащений підземним паркінгом. В ньому вистачить місця на автомобілі всіх мешканців новобудови – кількість машиномісць збігається з кількістю квартир.

Плюси і мінуси покупки квартири

Розвинена інфраструктура, цікава архітектура і хороша транспортна розв'язка є перевагами цього комплексу. До мінусів будинку можна віднести те, що вікна деяких квартир виходять у внутрішній двір – вам доведеться повісити щільні штори для того, щоб сусіди не побачили, що ви їсте на обід.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Alter Ego (Альтер Его) на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще