ЖК по вул. Хотинська в м.Івано-Франківськ

Від забудовника Ярковиця
Все продано
Забудовник - Ярковиця
Тип будівлі - не указано

Детальна інформація

ЖК на вул. Хотинська від забудовника Ярковиця - 4-х секційна новобудова в м. Івано-Франківськ, висотою 10 поверхів. Житловий комплекс оснащений сучасними ліфтами. Тип паркінгу - наземний на території комплексу.

Планування квартир

Забудовник передбачив зручне планування житлових приміщень. Пропонуються наступні квартири:

  • 1-кімнатні
  • 2-кімнатні
  • 3-кімнатні

Площа квартир - від 39 до 84 кв.м. Зовнішні стіни - цегла з додатковим утепленням. Стелі висотою 2,8м. Більш детально про типові плануваннях і цінах ЖК на вул. Хотинська дивіться на плані забудовника.

Інфраструктура

ЖК на вул. Хотинська розташований в центральній частині міста Івано-Франківськ. Біля житлового комплексу знаходяться дитячий садок, кілька шкіл, аптеки, магазини, поруч зупинка громадського транспорту.

Як проїхати

Автобус - 29, 78

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК по вул. Хотинська на карті

  • Ирина>
    Кривi cтiни,обман на квадратних метрах
    Добрий день скажiть будь ласка шановнi чому ви обманюэте людей на квадратних метрах,користуючись Тим що люди не помiрявши площi беруться за ремонт а потiм нiчого не докажеш.Отож поки що прошу перемiряти квартири в 2 Калиновiй Слободi оскiльки там суцiльна брехня на квадратах.Ми маэмо надiю що ви це зробите,вcякi запрошення до офiсу i по тихеньку домовитися не вдасться,бо шкода iнших людей,адже ми хочемо будувати громадянське суспiльство чесно чи нi?Якщо ви вiдмовляэтеся ми створюэмо групу i кличемо журналiстiв хай показують на все мicто Ваше злодiйство.Наперед вдячнi за розумiння.Ви добре знаэте про що мова i ступiнь вашоi вини а також вiдповiдальнiсть --

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще