ЖК Щасливий в м.Городок

Від забудовника Dita (Діта)
від 8200 грн
Забудовник - Dita (Діта)
Тип будівлі - Цегляна
Житловий комплекс Щасливий – забудова від відомої будівельної компанії Dita, яка завоювала популярність серед інвесторів Хмельницького. За плечима цього девелопера десятки реалізованих об'єктів. Новий ЖК у Городку розташований за адресою вулиця Миру, 1б/1 і оточений корисною інфраструктурою. Зовнішні стіни виконані із цегли, також є пінопластове утеплення і фасадна штукатурка. Висота стель всередині будинку становить 2,7 метра, а площа квартир варіюється від 42 до 62 м2.

Нерухомість здається в експлуатацію із чорновим ремонтом, підведеним кабелем для електрики, розведенням системи опалення по кімнатах. Також передбачений індивідуальний газовий котел з можливістю регулювати температуру. Встаткування має відмінні енергозберігаючі технології і дозволяє заощадити споживані ресурси у холодну пору року. Купити квартиру в ЖК Щасливий від забудовника можна із заскленими лоджіями та балконами. Також девелопер встановлює двокамерні склопакети і надійні вхідні двері.

Внутрішні роботи сподобаються будь-якому покупцю. Будівельною компанією передбачена високоякісна стяжка підлоги і штукатурка стін «під маяки». Об'єкти підключені до кабельного телебачення і високошвидкісному інтернету. Є домофон і звичайний телефон. А у квартирі усе готово для наступного ремонту, власникам буде легко зробити дизайнерський або косметичний ремонт.

На офіційному сайті забудовника представлені проекти девелопера, включаючи цей комплекс. До введення будівлі в експлуатацію будівельники пропонують кредити на нерухомість під 10% річних, а також інші програми кредитування. Продаж квартир ЖК Щасливий ведеться через центральний офіс. При особистому зверненні менеджери надають документи на будівництво в цифровому виді.
Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Щасливий на карті