ЖК Приозерний в м.Хмельницький

Від забудовника Моноліт-ІнвестБуд
від 7400 грн
Забудовник - Моноліт-ІнвестБуд
Тип будівлі - Цегляна

Опис комплексу

ЖК "Приозерний" це сучасний презентабельний житловий комплекс в Хмельницькому, що складається з одного чотирьохсекційного будівлі, що стоїть на березі озера. Завдяки відмінно продуманій плануванні і оригінальному оформленню ви завжди будете почувати себе комфортно, проживаючи тут. Також у комплексі є гостьовий паркінг, тому вам не доведеться залишати свій автомобіль де попало.

Місцерозташування ЖК

Новобудова "Приозерний" розташована дуже зручному районі. Це один із спальних районів Хмельницького, в якому буяють добре прибрані тротуари, сквери, а також всілякі " зелені галявини, а також відсутня кримінальна активність у темний час доби. Всім вашим гостям не доведеться довго добиратися до вашого житла.

Планування та ціни

Всі будівлю ЖК складається з чотирьох десятиповерхових секцій однакового розміру. На даний момент в будівлі можна придбати тільки однокімнатні квартири площею від 39 квадратних метрів і двокімнатні площею від 65 квадратних метрів. Ціни на надану нерухомість ви можете дізнатися у менеджера.

Інфраструктура та транспортна доступність

Якщо ви плануєте придбати квартиру в даному житловому комплексі, це буде раціональним рішенням, вся необхідна інфраструктура для комфортного проживання – магазини, аптеки, школа і дитячий садок знаходиться в безпосередній близькості. До лікарні і пологового будинку їхати також недовго. Найближча зупинка громадського транспорту знаходиться в п'яти – семи хвилинах ходьби.

Плюси і мінуси покупки квартири

 Серед переваг покупки житла в цьому ЖК слід в першу чергу виділити зручність і презентабельність цього району міста і дуже зручне планування квартир всередині будови, а серед мінусів – той факт, що процес продажу квартир вже наближається до завершення і вибір нерухомості вельми обмежений.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Приозерний на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще