ЖК Lakeberry (Лейкберрі) в м.Хмельницький

Від забудовника Dita (Діта)
від 8000 грн
Забудовник - Dita (Діта)
Тип будівлі - Цегляна

Опис комплексу

ЖК "Lakeberry" це сучасний компактний комплекс з одного десятиповерхового будинку (з трьома блоками) в Хмельницькому. Він виділяється своєю новизною на тлі навколишніх будинків і відмінно підійде для заселення молодої сім'ї. Комплекс знаходиться в одному з найбільш комфортабельних районів міста, і його мешканці не пошкодують про те, що оселилися саме тут.

Місцерозташування ЖК

місце Розташування новобудови "Lakeberry" влаштує будь-яких проживають поза залежності від їх стилю життя. Вона знаходиться в дуже зручному місці, до того ж на березі озера, що забезпечить необхідний рівень прохолоди в літню пору. Це тихий, безпечний і зелений район.

Планування та ціни

Житловий комплекс складається з одного будинку з десятьма поверхами. У цьому комплексі ви можете купити однокімнатні (38 квадратних метрів) та двокімнатні (від 69 квадратних метрів) квартири економ класу. На одному поверсі знаходяться дві двокімнатні квартири і чотири однокімнатних. Всього в комплексі планується облаштування 60ти квартир. Ціни на квартири можна дізнатися у нашого менеджера

Інфраструктура та транспортна доступність

Купити квартиру в ЖК "Lakeberry" буде правильним рішенням, адже недалеко від комплексу знаходяться всі об'єкти інфраструктури, необхідні для комфортного проживання. Буквально в десяти хвилинах ходьби є зупинка громадського транспорту. Також неподалік є магазини, аптеки, а також школа. В разі чого, в лікарні вам теж довго їхати не доведеться.

Плюси і мінуси покупки квартири

Серед переваг покупки житла в цьому ЖК варто виділити місце розташування у вигідному районі Хмельницького і зручне планування квартир. Серед недоліків найбільш серйозним є той, що комплекс знаходиться на початковому етапі будівництва, а тому ви не можете заселитися туди прямо зараз

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Lakeberry (Лейкберрі) на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

  • Хмельницький

  Тип побудови-Монолітна
  Сдача-В експлуатації
  В продаже
  • Хмельницький

  Тип побудови-Цегляна
  Сдача-В експлуатації
  В продаже
  • Хмельницький

  Тип побудови-Цегляна
  Сдача-2019
  від 9300 грн
  • Хмельницький

  Тип побудови-Моно-Каркаcний
  Сдача-В експлуатації
  від 13140 грн
  • Хмельницький

  Тип побудови-Цегляна
  Сдача-В експлуатації
  від 7400 грн
  • Хмельницький

  Тип побудови-Моно-Каркаcний
  Сдача-2018
  від 7700 грн
Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще