ЖК Барбарис в м.Хмельницький

Від забудовника Dita (Діта)
від 9300 грн
Забудовник - Dita (Діта)
Тип будівлі - Цегляна

Опис комплексу

Житло бізнес-класу в Хмельницькому нарешті стало доступно! Будівельна компанія «Діта» пропонує вам оселитися в будинку з винятковим рівнем впорядкованості в серці Хмельницького, який забезпечить спокій та затишок для кожного мешканця житлового комплексу "Барбарис".

Місцерозташування ЖК

Вигідне розташування ЖК Барбарис в мікрорайоні Виставка дає можливість бути в курсі все подій Хмельницького завдяки доступності до важливих установ міста. Торгові центри, радує очі природа і озеро – це все знаходиться в декількох хвилинах від будинків.

Планування та ціни

Сім 10-поверхових будинків будуються по вулиці Озерній, перша черга буде здана в експлуатацію в 3 кварталі 2016 року. На даний момент будується 6 поверх комплексу з 10. Ціни на житло від забудовника, компанії «Діта», поки невідома, проте відома загальна площа квартир:

  • 1-кімнатні квартири – від 45 кв. м.
  • 2-кімнатні квартири – від 69 кв. м.

Купити квартиру можна вже зараз, а всього в житловому комплексі планується побудувати 420 квартир бізнес-класу.

Інфраструктура та транспортна доступність

Інфраструктура новобудов включає в себе, крім іншого, сучасний підземний паркінг, а також індивідуальні гаражі. Новобудова ЖК "Барбарис" має вдале розташування, що дозволяє мати доступ до необхідних торговим центрам, лікарням і школам, але при цьому новобудова знаходиться у відносно тихому районі Хмельницького.

Плюси і мінуси покупки квартири

До переваг можна віднести те, що житловий комплекс зводиться з високоякісного цегли, а всі квартири утеплені пінопластом. Біля житлового комплексу є своя котельня, що дозволить навіть холодними зимовими вечорами відчувати себе затишно. До недоліків придбання житла в ЖК "Барбарис" можна зарахувати те, що житловий комплекс знаходиться в спальному районі, а не в самому центрі міста.

Відкрити на весь экран
Инфраструктура

Житловий комплекс ЖК Барбарис на карті

Схожі об'єкти по розміщенню

Показати ще

Схожі об’єкти по ціні

Показати ще