Креатор-Строй

Креатор-Строй

г. Тернополь, ул. Лыстопадова, 1/3

вэб страница
http://www.kreator-bud.com
Телефон
+38 (0352) 52-70-07

«Креатор-Буд» - сучасна будівельна компанія, основними напрямками діяльності якої є будівництво житлових, офісно-представницьких споруд та об’єктів побутового призначення.

Важливим показником надійності будівельної компанії «Креатор-Буд» є те, що за час своєї роботи, не зважаючи на одну з найсильніших у світі фінансових криз, колектив не заморозив жодного об’єкта, усі житлові будинки та інші будівельні об’єкти були збудовані та здані в експлуатацію згідно плану. Усі зобов'язання перед дольовиками виконуються вчасно.

На розвиток та успіх підприємства працює сьогодні понад 300 кращих у Тернополі кваліфікованих спеціалістів. Як мудрий керівник, директор компанії Ігор Гуда створив усі умови для того, аби в колективі панували розуміння, довіра, робота була злагодженою і чіткою.

Високі європейські стандарти, яких у роботі дотримується «Креатор-Буд» з року в рік підвищує рейтинг і довіру тернополян до компанії. Нині житло, збудоване колективом «Креатор-Буд» – це сучасні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками, спроектовані під індивідуальне опалення, будинки обладнані швидкісними, безпечними та комфортними ліфтами відомого американського виробника ОТІС. До того ж, «Креатор-Буд» – це не лише запорука якісного житла, це також чудові дитячі майданчики, затишна озеленена прибудинкова територія.

Протягом останніх років компанією «Креатор-Буд» активно проводиться робота у сфері благодійних, мистецьких культурологічних та інвестиційних проектів.

2012 рік для компанії «Креатор-Буд» став знаковим ще однією подією – спорудження пам’ятника Незалежності у центрі міста.

У 2012 році за результатами найбільшого Всеукраїнського архітектурного конкурсу ІНТЕР`YEAR, який щорічно проводиться Національною спілкою архітекторів України, переможцем у номінації «Багатоповерхові житлові будинки» став збудований компанією Креатор-Буд житловий комплекс «Арго», що у Тернополі на вулиці Протасевича, отримавши звання «Кращий житловий будинок 2012-го року».

У цьому ж році підприємство отримало золоту нагороду у Всеукраїнському конкурсі «Визнання року 2012».

У 2009, 2010, 2012 роках компанія «Креатор-Буд» перемогла у Тернопільському обласному рейтингу «Бренд року», а у 2012 та 2013 рр. стала переможцем у рейтингу «Сумлінний платник податків» у номінації «Будівельні компанії». Креатор-Буд – компанія з європейським обличчям

Новостройки компании